JIM CARREY: Elity Hollywood jedzą dzieci na Boże Narodzenie

Według Jima Carreya  ​​”ciemne siły” są „zaangażowane w walkę o duszę Ameryki”, a wynik tej bitwy będzie miał długotrwałe konsekwencje dla całego świata. Carre ostrzega, że branża rozrywkowa to globalne imperium satanistów.

– Te dzieci są tuczone na świąteczny stół niczym  gęsi i indyki, z tym wyjątkiem, że zwierzęta nie przechodzą rytualnego znęcania się, psychologicznej udręki, którą te dzieci są zmuszone cierpieć. – stwierdził rzekomo gwiazdor  – Ci ludzie wierzą, że im więcej dziecko cierpi, tym lepiej smakuje. Wierzą, że negatywne emocje płynące przez ciało dziecka, adrenalina i nienawiść, dadzą im szczególną moc. To hollywoodzki obrządek, na które wpływ ma satanizm.

Przemawiając w Nowym Jorku podczas projekcji filmu  „Jim & Andy: The Great Beyond”, Carrey powiedział, że Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok są okresem roku, którego się boi, z powodu „ciemnej energii pulsującej w Hollywood”: – Lucyferianie w Hollywood co roku zmieniają Święta Bożego Narodzenia w najciemniejszy festiwal roku  i to jest powód, dla którego niektórzy ludzie czują się ciężko o tej porze roku – powiedział Carrey – Czy zauważyłeś, jak wszystkie bezdomne dzieci, które widzisz przez cały rok, zaczynają znikać na Boże Narodzenie? Myślisz, że to dlatego, że znaleźli dom, znaleźli schronienie, znaleźli miłość i ciepło? Czas Bożego Narodzenia to szatański czas uboju. Są zdeterminowani, aby zboczyć najpiękniejszą porę roku w święto cierpienia i krwi.

Carre ostrzega, że branża rozrywkowa to globalne imperium satanistów.

zrodlo https://newsbook.pl/2017/12/28/jim-carrey-elity-hollywood-jedza-dzieci-na-boze-narodzenie/

1317
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *