Sprawa zabójstwa dziennikarza w kryminale

„ Krótka instrukcja obsługi psa. Motyw. „ , autorstwa Krzysztofa M. Kaźmierczaka – to kryminał oparty na sprawie uprowadzenia i zabójstwa na zlecenie dziennikarza Jarosława Ziętary. Przedstawiona jest w nim prawdopodobna wersja wydarzeń związanych z tą intrygującą zbrodnią.

Portal „ Troja – ciekawostki kryminalne „ , którego jestem twórcą i liderem jest jednym z patronów medialnych książki, wspierał akcję wydania dzieła, oraz popularyzował i popularyzować będzie wiedzę na temat Sprawy Ziętary.

Od najmłodszych lat interesowała mnie sfera kryminalna, a do tematyki podchodzę raczej z ciekawością i tym różnię się od wielu ludzi, których tematyka ta po prostu przeraża. I tak jak najczęściej zapoznaje się z zagadnieniami kryminalnymi ze spokojem, tak „ Motyw „ Kaźmierczaka jednak poruszył mnie w pewnym stopniu. Opisy torturowania jako formy wyciągania informacji, a jednocześnie wyżycia się na osobie , która za wszelką cenę z całych sił chce pokrzyżować plany, robi swoje. Jarosław Ziętara trafił na trop wielkich przekrętów i gromadził materiały, które miały pójść do publikacji i za to zapłacił życiem. Historia przedstawiona w książce nie jest wersją, którą autor w jakikolwiek sposób próbuje narzucić czytelnikowi jako tą jedyną z możliwych, a daje człowiekowi, aby sam ocenił, czy tak mogło faktycznie być.

1864
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *