Incydent w Tunguskiej został spowodowany przez UFO

Kilka tygodni temu, dzięki staraniom Black Vault, CIA udostępniła tysiące dokumentów. I, co zaskakujące, jeden dokument wspomina o możliwości, że incydent Tunguska zostało spowodowane przez UFO.

Dwie strony, o których mowa (które można przeczytać tutaj), opisują szczególne dochodzenie Związku Radzieckiego w sprawie wydarzenia tunguskiego z 1960 roku.

Przygląda się historii obserwacji UFO, ale kładzie nacisk na eksplozję tunguską jako najbardziej znaczące zjawisko UFO w historii.

Punktem ciężkości tego odtajnionego dokumentu jest kilka zdań opisujących przelot meteorytu tunguskiego. Na podstawie analizy obserwacji z całego terytorium Związku Radzieckiego i dodatkowych badań uważa się, że obiekt tunguski wykonał manewr spadając z nieba.

Akta CIA kontynuują pogląd autorów, że jeśli rząd potwierdzi, że eksplozja tunguska była UFO, podniesie to szereg nowych ważnych kwestii na całym świecie.

Autor wyraża obawę, że potwierdzenie istnienia kosmitów przyniesie chaos i zagładę.

Dokument ten kończy się sugestią, niemal zniewalającą, że wszelkie twierdzenia o UFO związane z eksplozją tunguską powinny zostać odrzucone i zapomniane.

Według autora, badania muszą być ściśle naukowe i nie ma w nich miejsca na nic nadzwyczajnego. W sumie odtajniony dokument CIA wykazuje, że UFO było przyczyną takiej eksplozji.

Niestety, nigdy nie zostało oficjalnie potwierdzone, że bolid tunguski wykonał manewr, ale na podstawie tego dokumentu jest jasne, że tak się stało.

” Tunguskie UFO “
Nowe odtajnione dokumenty CIA wciąż nas zaskakują, ale bez wątpienia tunguskie UFO jest jednym z najciekawszych.

Przez dziesięciolecia różni eksperci z różnych dziedzin wyrażali swoje opinie, a niektórzy proponowali tę wersję: UFO (statek kosmiczny obcych) próbował wystartować i rozbił się.

Istnieje jednak inna możliwość. Na Syberii istnieje oficjalny dział o nazwie “Tunguskie Zjawisko Kosmiczne”.

Około 16 lat temu prezes tej organizacji przedstawił swoją własną wersję. Sugerował, że obca cywilizacja w syberyjskiej tajdze uchroniła nas przed zniszczeniem, wysadzając meteoryt.

Według niego UFO celowo zderzyło się z meteorytem tunguskim, aby nas chronić.

I jeszcze jedna teoria zaproponowana przez jednego z pierwszych odkrywców, który podjął się ekspedycji 100 lat temu. Twierdził on, że zdarzenie tunguskie zostało wywołane przez kosmitów w celu zwiększenia naszej wiedzy.

Problem w tym, że ludzkość nie jest gotowa na tę wiedzę i ujawni się ona nam dopiero wtedy, gdy osiągniemy niezbędny postęp.

Oczywiście są to tylko teorie, bo problem w tym, że możemy nigdy nie dowiedzieć się, co tak naprawdę się stało.

Przecież żadna z ponad 50 ekspedycji nie odkryła niczego, o czym byśmy nie wiedzieli, żadnych szczątków UFO czy meteorytów.

Czy w końcu kiedykolwiek poznamy prawdę? Jeśli CIA lub jakakolwiek inna agencja wywiadowcza odkryła coś jeszcze, to najwyraźniej to ukrywa. Ale co znaleźli, gdy nie było żadnych szczątków?

Ponadto, eksplozja tunguska miała miejsce na długo przed dzisiejszą zaawansowaną technologią. Wszyscy śledczy muszą pracować z relacjami naocznych świadków sprzed 100 lat i 2,200 km kwadratowych zniszczonych lasów.

Eksplozja tunguska była tylko jednym z wielu niezwykłych zjawisk, które miały miejsce w 1908 roku, ale te inne wydarzenia to temat na inny czas. Czy eksperci kiedykolwiek znajdą odpowiedź?

3647

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *