David Rockefeller

myślę, że tego nazwiska nie trzeba przedstawiać. Jest to członek jednej z najbogatszej rodzinny na świecie, która dosłownie rządzi całym światem.


Ciekawostką jest to, że David umarł w wieku 101 lat i w tym czasie przeszedł on, aż 7 transplantacji serca, ( nikt inny na świecie nie miał tyłu przeszczepów tego organu) i dwa przeszczepy nerek. Ostatni raz nowe serce otrzymał w wieku 100lat. Warto tutaj dodać, że w samym USA na nowe serce czeka ponad 100 tys. chorych osób, z których każdego dnia umiera ponad 20. Rockefeller zaś nie miał problemu, by “wymieniać” ten narząd na nowszy nawet z roku na rok. Wydawał on miliardy dolarów na ratowanie swojego kulejącego zdrowia. Myślał, że poprzez transplantacje, podawanie świeżej krwi i pewnie wielu innych, trzymanych w tajemnicy zabiegów, przechytrzy śmierć.
Tajemnicą pozostaję skąd “od ręki” załatwiano mu kolejne potrzebne organy? Zapytany jaki jest sekret długowieczności stwierdzał, że “należy się cieszyć życiem, rodziną”
Ojciec Dawida Rockefellera uważany był za najbogatszego człowieka w historii świata. Zgromadził on majątek o wartości 660 miliardów dolarów. Rodzina ta ma potężne wpływy na świecie. Posiadają swoje banki, polityków, państwa, dosłownie wszystko.
Mają dostęp do najnowocześniejszej technologii, zabytków z całego świata… Wszystko czego sobie zapragną jest w ich posiadaniu. Rodzina ta jest odpowiedzialna za wywoływanie większości wojen na świecie.
Co bardzo ciekawe, gdy wywołali wojnę to finansowali dwie strony konfliktu i czerpali z tego niewyobrażalną fortunę.
Nieoficjalnie mówi się, że prawie wszystkie państwa na świecie są w posiadaniu dwóch potężnych rodzin. Rockefellerów i Rothschildów. To te dwie rodziny są odpowiedzialne za śmierć i cierpienie milionów ludzi na całym świecie. Politycy z całego świata są w ich kieszeni. Stąd mówi się, że na szachownicy świata nawet najwięksi to pionki.
Madame Rothschild powiedziała kiedyś “GDYBY MOI SYNOWIE NIE CHCIELI WOJEN NA ŚWIECIE TO BY ICH NIE BYŁO”

Należy zadać sobie pytanie, kto tak naprawdę rządzi światem? Trzeba sprawdzić jakie są źródła finansowania wojen.
Wielu polityków miało finansowane studia przez globalistów, w Polsce również. Sam ten fakt jest bardzo podejrzany, nie uważacie?
Zapraszam do polubienia strony 

Śladami przeszłości

2218
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *