Tekst zaczerpnięty od Johna D. Rockefeller Mason Creed

 ′′ Będziemy trzymać ich życie krótko, a ich umysły słabe, podczas gdy będą udawać, że jest inaczej.
 Będziemy wykorzystywać naszą wiedzę na temat nauki i technologii w subtelny sposób, aby nigdy nie zobaczyli, co się dzieje.
 Wykorzystamy miękkie metale, akceleratory starzenia oraz środki uspokajające do jedzenia, wody, a także w powietrzu.
 Będą pokryte toksynami wszędzie tam, gdzie się obrócą.
 miękki metal sprawią, że stracą rozum.
 Obiecujemy im, że znajdą lekarstwo z wielu naszych pudełek, a jednak damy im więcej trucizny.
 Toksyny chemiczne zostaną wchłonięte przez skórę idiotów, którzy wierzą, że niektóre produkty higieniczne i kosmetyczne dostarczane przez wspaniałych aktorów i muzyków, wprowadzą wieczną młodość na ich twarz i ciała, a przez ich spragnione usta i głód, zniszczymy ich klonowe umysły i systemy. Jednak ich dzieci urodzą się niepełnosprawne i zdeformowane i ukryjemy te informacje.
⬅️ Toksyny będą ukryte wokół nich, gdzie piją, jedzą, oddychają i noszą. Powinniśmy być sprzedawcami w rozdawaniu toksyn, bo mogą one odstrzelić.
⬅️ Nauczymy ich, że toksyny są dobre – ze śmiesznymi zdjęciami i muzycznymi melodiami w telewizji. Przydadzą się poszukującym.
⬅️ Będziemy zapisywać je na nasze toksyny.
⬅️ Zobaczysz, że nasze produkty są używane w filmie, przyzwyczaisz się do nich i nigdy nie poznasz ich prawdziwego wpływu.
⬅️ Przy porodzie będziemy imprezować toksyny we krwi ich dziecka i przekonamy ich, że im pomagamy! Zaczniemy wcześniej, kiedy ich umysły będą małe,
⬅️ Dowiemy się ich pociech o tym, co dzieci kochają najbardziej, o słodkich rzeczach. Kiedy ich zęby się rozkładają, wypełnimy je minerałami, które zabiją ich umysły i ukradną ich przyszłość. Kiedy wpłynie na ich zdolność do nauki, stworzyliśmy leki, które sprawią, że będą chorować i powodować inne choroby, gdzie będziemy tworzyć więcej leków. Sprawimy, że będzie zamknięta i słaba przed nami, dzięki naszej sile. Będą mieć depresję, wolno i otyłość, a kiedy przyjdą do nas z pomocą, damy im więcej trucizny. ⬅️ Skupimy naszą uwagę na pieniądzach i dobrach materialnych, aby nigdy nie połączyły się z Twoim wewnętrznym sobą. ⬅️ Rozproszymy ich analnymi, przyjemnościami na świeżym powietrzu i grami wideo, aby nigdy nie było jednością wszystkich. Ich umysły będą należeć do nas i będą robić, co mówimy. Jeśli odmówią, znajdziesz sposoby na wdrożenie technologii, która wpływa na umysł w ich życiu.
⬅️ Użyjemy strachu jako naszej broni. Będziemy tworzyć ich rządy i umieszczać w nich opozycję. Będziemy mieli obie strony
⬅️ Zawsze będziemy ukrywać nasz cel, ale będziemy kontynuować nasz plan. Oni wykonają za nas robotę, a my dostarczymy ich znoje. Nasze rodziny nigdy nie zostaną z nią pomylone. Nasza krew musi być czysta (bo tak jest). Sprawimy, że się pozabijają, gdy będą nam przeciwstawiać.
⬅️ Oddzielimy ją od jedności poprzez wiarę i religię.
⬅️ Będziemy kontrolować wszystkie aspekty ich życia i mówić im, co mają myśleć i jak. Poprowadzimy ją ładnie i niech myślą, że sami biegną.
⬅️ Będziemy działać wśród nich jako wrogość poprzez nasz gatunek. Gdy świeci między nimi światło, ukryjemy je sarkazmem lub śmiercią, która nam najlepiej odpowiada. Sprawimy, że wyrwie im serca i zabije ich dzieci. ⬅️ Zrobimy to z nienawiścią jako nasz sprzymierzeńca, gniew jako nasz przyjaciel. Nienawiść pozostanie całkowicie ślepa i nigdy nie zobaczą tego w swoich sporach będziemy ich przywódcami.
⬅️ są zajęci zabijaniem się nawzajem. Wykąpią krew i zabiją sąsiadów, dopóki widzimy, że są przeciwko nam. Skorzystamy z tego, bo nas nie widzą, bo nas nie widzą. Będziemy dalej kwitnąć z ich wojen i śmierci.
⬅️ Będziemy to powtarzać, dopóki nasz ostateczny cel nie zostanie osiągnięty. Będziemy nadal sprawiać, że żyje w strachu i złości, a my dostarczymy im zdjęcia i głosy.
⬅️ Wykorzystamy wszystkie narzędzia, jakie mamy, aby tak się stało. Narzędzia zostaną dostarczone poprzez ich pracę. Sprawimy, że znienawidzą siebie i sąsiadów.
⬅️ Zawsze będziemy przed nimi ukrywać boską prawdę, że wszyscy jesteśmy jednością. On nigdy nie powinien wiedzieć! Nigdy nie powinni wiedzieć, że ten kolor to iluzja, zawsze powinni myśleć, że nie są równi. Kropla po kropli, kropla po kropli przedstawimy nasz cel. Przejmiemy jej ziemie, zasoby i bogactwo, aby przejąć nad nim kontrolę.
⬅️ Oszukamy ich, aby zaakceptowali przepisy, które ukradły im małą wolność.
⬅️ Zamierzamy stworzyć system monetarny, który zamyka go na dobre, utrzymując ich i ich dzieci w długach. Gdy zablokujemy to razem, oskarżymy ich o morderstwo i przedstawimy światu inną historię, bo wszystkie media będą mieć na własność.
⬅️ Użyjemy mediów do kontroli przepływu i uczuć informacji na naszą korzyść. Kiedy powstają przeciwko nam,
⬅️ zmiażdży ich jak robaczki, bo jest ich mniej.
⬅️ Byliby niezdolni do zrobienia czegoś z tym “. Tekst odebrany od mojego Johna D. Rockefeller Masons Creed –
#johndrockefeller #mmasoniccreed #freemason #illinati #wakeup
#thisisamericahttps :// www.facebook.com/576224918/posts/10158793227579919/

Ogólnie Rockefeller to dobry człowiek teraz tworzy wszystko dla dzieci 🙂 macie wszystko pokazane na dłoni 🙂 w sklepach naklejki i nagrody 🙂 reklamy z dinozaurami czy inne 🙂 sklepy DINO czy LIDL będą przedszkolami dla dzieci 🙂 sklepy tam gdzie są kasy automatyczne BIEDRONKA TESCO inne będą dla tych co mają chipy typu podejdź skasuj 🙂 🙂 wszystko mieliśmy pokazane w filmach bajkach itp. 🙂 żyjemy w świecie iluzji 🙂

3419

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *