Historia pierwszego „klauna” USA.


′′ Klaun ′′ w Białym Domu wynegocjował cztery porozumienia pokojowe na Bliskim Wschodzie, coś, czego nie osiagnieto przez 71 lat interwencji politycznych i niekończących się wojen.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu byl pierwszym prezydentem, który od czasu Eisenhower nie wmieszał Stanów Zjednoczonych w wojnę.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu miał największy wpływ na gospodarkę, przyniósł miejsca pracy i obniżal bezrobocie amerykanow, a przede wszystkim czarnych i latynoskich ludności, którą spowodował inny prezydent.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu odkrył głęboką, powszechną i wieloletnią korupcję w FBI, CIA, NSA oraz partie republikańskie i demokratyczne.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu wprowadził zmiany w NATO i pozwolił partnerom sojuszników zacząć płacić swoje opłaty.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu zneutralizował zapedy Korei Północnej, powstrzymał ich przed tworzeniem nowej energii jądrowej, wysyłaniem rakiet do Japonii i zastopowal zagrożenie dla zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu przekształcił stosunki z Chińczykami i przywrócił setki biznesów do Stanów Jednoczonych.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu ukończył mianowanie trzech sędziów Sądu Najwyższego i prawie 300 sędziów federalnych.
Ten sam ′′ klaun ′′ w Białym Domu obniżył podatki, standardowe odliczenie powrotu IRS z 12,500 USD dla Married Filing Joint do 24,400 USD i doprowadziło do 100-krotnego wzrostu rynku akcji przeniósł się na rekordowe wartości, co pozytywnie wpływa na emerytury dziesiątek milionów obywateli.
Ten ′′ klaun ′′ w Białym Domu ujawnił powszechną pedofilię w rządzie i wsrod producentow i filmowcow Hollywood oraz ujawnił światowy handel nieletnimi.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu pracowal za darmo i wydał ponad dwa miliardy dolarów na służbę z własnych pieniędzy. *

1009
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *