Historia OLAFA JANSENA, 6 część (tłumaczona z książki The Smoky God)

odczas pobytu dowiedzieliśmy się, że mężczyźni nie biorą ślubu dopóki nie osiągną 75 – 100 roku życia, kobiety żenią się nieco młodsze.

W ciągu następnego roku odwiedziliśmy wiele wiosek i miast, najsłynniejsze z nich były Nigi, Delfi i Hectea. Mój ojciec był często wzywany do rysowania szczegółowych map naszego świata, choć giganci mieli bardzo dobrą wiedzę o naszym świecie.

Kiedyś podczas podróży do Delfi dotarliśmy do lasu gigantycznych drzew. Biblia mówi, że drzewa w Edenie miały ponad 90 metrów wysokości, ale te drzewa miały ponad 300 metrów wysokości.

Ludzie tutaj byli bardzo muzycznie uziemieni i uczyli się także sztuki i nauki, zwłaszcza geometrii i astronomii. Ich miasta wyposażone były w wielkie pałace muzyki, gdzie często nawet 25 000 głosów tych gigantów rozbrzmiewało w chórach pięknych symfonii.

Dzieci nie uczęszczały do miejsc edukacyjnych, dopóki nie ukończyły 20 lat życia. Następnie rozpoczęło się ich życie szkolne i trwało przez 36 lat, z czego 10 lat skupiło się na nauczaniu muzyki.

Głównymi przedmiotami opcjonalnymi była architektura, ogrodnictwo, hodowla bydła oraz budowa infrastruktury transportowej dla dróg lądowych i Przez jakieś dziwne urządzenie, którego nie zrozumiałem (uwaga. był koniec XIX wieku) zgadzali się ze sobą na odległość.

Wszystkie budynki zostały zbudowane tak, aby były mocne, trwałe, piękne, symetryczne i stylowo bardziej niż kiedykolwiek widziałem na świecie.

Co wieczór mgła wychodziła z ziemi i padało regularnie raz na 24 godziny. Ta duża wilgotność i rewitalizujący ładunek elektryczny w powietrzu i niższy klimat w równowadze najprawdopodobniej mają związek z wzrostem ludzi, zwierząt i roślinnością w tym miejscu. Powietrze wszędzie pachniało słodko kwiatami i wiał lekki bryza.

Widzieliśmy wiele ptaków, miejscowi powiedzieli nam, że wiele gatunków ptaków wyemigrowało z naszego kraju, więc jesteśmy teraz uważani za wymar

Po 2 latach postanowiliśmy z ojcem, że wrócimy, bo mama czekała na nas w domu w Sztokholmie. Tak więc podzieliliśmy się tą wiadomością z naszymi gośćmi, którzy ostrzegali nas, że droga powrotna nie będzie łatwa. Na prośbę mojego ojca dostaliśmy szczegółowe mapy Śródlądowych ze wszystkimi miastami, rzekami, zatokami i morzami.

Na wycieczkę dali nam też 2 worki złotych nuggetsów, niektóre były wielkości gęsiego jajka.

Wróciliśmy do Jehowy, gdzie spędziliśmy miesiąc naprawiając naszą łódź. Kiedy wszystko było gotowe, zabrali nas z powrotem swoją ogromną łodzią do miejsca, gdzie 2 lata temu spotkaliśmy gigantów – u ujścia rzeki Hiddekel. Mój tata obiecał, że wrócimy za rok lub dwa.

218
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *