Dziwny obiekt uchwycony nad Kosowem

Prestiżowa amerykańska agencja Mutual UFO Network (MUFON), która zajmuje się badaniem zjawisk UFO, badała w Kosowie pustą przestrzeń, kiedy nagle odkrywcy zauważyli obecność tajemniczej kuli lecącej nad nimi na wysokości około 700 metrów i poruszającej się wszędzie tam, gdzie to robili. Gdy wędrowcy przystąpili do aktywacji kamer, niezidentyfikowany obiekt latający zniknął tak szybko, że tylko jeden z nich był w stanie uchwycić obraz.

Podejrzane ruchy
Zdecydowanie manewry lotnicze wykonywane przez tę niepokojącą sferę wykazywały logiczne i celowe zachowanie, więc świadkowie obserwacji są pewni, że była ona przez kogoś kierowana lub monitorowana, wykluczając możliwość, że mógł to być obiekt wędrowny niesiony przez wiatr lub zdarzenie powstałe przez przypadek.

W pierwszej kolejności obiekt latający zdawał się nadzorować ruchy grupy ufologów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu w dostrzeganiu obecności rzekomego UFO poradzili sobie z tą sytuacją bez paniki i oznak zdziwienia, aby uniknąć nagłego zniknięcia kuli, jak to miało miejsce w rzeczywistości.

Kiedy jednak nastąpiła ucieczka tajemniczego urządzenia latającego, cała grupa była już świadoma jego obecności i skrycie obserwowała je przez co najmniej 90 minut, co pozwoliło im na uzyskanie jego szerokiego opisu, jaki porównają z raportami i zeznaniami innych obserwacji UFO o podobnej charakterystyce, na potwierdzenie, że faktycznie było ono statkiem pozaziemskim i na opublikowanie rozstrzygających wyników swoich badań.

W obliczu tego zjawiska społeczność ufologiczna otworzyła szeroką debatę na temat możliwych motywów tego rzekomego UFO, które szpiegowało grupę ekspertów w Kosowie. Pierwszą opcją jest obserwowanie, że grupa nie zbliżyła się zbytnio do jakiegoś skarbu lub tajnego budynku obcej nieruchomości na tym obszarze, choć jest to bardzo mało prawdopodobne, mógł to być również dron monitorowany przez jakiegoś człowieka w tym samym celu ochrony niektórych informacji ukrytych w tym odległym terytorium.

Na razie śledztwo znajduje się w kulminacyjnej fazie badania dokumentów, dlatego też wzywamy Państwa do zwracania uwagi na ewentualne aktualizacje, którymi będziemy się dzielić za pośrednictwem tego medium.

956

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *