Dziwny obiekt uchwycony na webcam monitorujący wybrzeże Beacons w Kalifornii.

Kamera internetowa do monitorowania wybrzeża w Beacons przypadkowo zarejestrowała świecące USO, które nagle pojawiło się wzdłuż wybrzeża Encinitas w Kalifornii w dniu 7 maja 2020 r. Świadek, który ogłosił i upublicznił to zdarzenie opisuje w następujący sposób:

“Około 22:30 mój syn oglądał wideo z kamery internetowej w Beacons w Encinitas. Po około 3 minutach obserwacji zauważył on pomarańczowy obiekt w lewym dolnym rogu ekranu.”

„Obiekt ten posiada „ogon” i unosi się nad oceanem, a następnie zanurza. Zanurzony w wodzie zaczyna migać, światło to poruszało się bardzo szybko. Kiedy przemieścił się w miejsce, jakby był na horyzoncie, błysnął kilkakrotnie, wzniósł się i znikną z pola widzenia kamery.” „Dzień po tym zdarzeniu, widok na ocean z tej kamery został zamknięty i wideo zapis zniknął. Na szczęście mój syn zapisał to wideo.”

To wszystko co opowiedział świadek.

Szczególną uwagę przykuł mi jeden fakt. Światło odbite w lustrze wody oceanu faluje zgodnie napływem fal. Jest to dość trudny efekt do wygenerowania obróbce obrazu w technologii CGI, chodzi o synchronizację.

Proszę o logiczne pełne, zrozumiałe wypowiedzi, zwięzłe w treści i przekonujące o swoim poglądzie.

Link zapisem wideo tego zdarzenia.

512
ZRODLO ARTYKULU