Lotnisko UFO odkryte na szczycie Mount Adams

Historia zapisuje wiele świadectw o obserwacjach UFO i ich obcych członków załogi, jednak po raz pierwszy mówi się o możliwości funkcjonowania ukrytego hangaru na górze Adams jako lotniska dla tych statków. Zgodnie z niektórymi świadectwami, w tym nieaktywnym wulkanie znajdującym się na terytorium amerykańskim, udało się zaobserwować dziwny otwór w którym latające spodki wjeżdżają i wyjeżdżają z prędkością szacowaną na około 2000 km/godz.

Działalność cudzoziemców w sektorze

Historycznie obszar wokół Mount Adams został zidentyfikowany jako obce terytorium, biorąc pod uwagę niezliczone przypadki obserwacji UFO, które miały tam miejsce. Najsłynniejszy był w 1947 roku, kiedy to oficer Sił Powietrznych USA Kenneth Arnold, twierdził, że był świadkiem ruchu 9 latających spodków w przestrzeni powietrznej tego miejsca, a następnie nagle zniknął, jakby został połknięty przez Mount Adams.

Niektórzy ufolodzy sugerują, że góra służy nie tylko jako lądowisko dla UFO, ale że w jej wnętrzu znajduje się również tajna baza Obcych, w której prowadzą oni eksperymenty z ludźmi, a także rozwijają technologię wojskową we współpracy z rządem USA.

Naturalnie, tego typu odkrycia są utrzymywane w tajemnicy z powodu presji ze strony sekt Illuminati, które kontrolują władzę nad światem, ponieważ duża część operacji przeprowadzanych wewnątrz tej góry jest związana z realizacją ich złych projektów, takich jak Nowy Porządek Świata i wyludnianie się Ziemi.

Jak być może zauważyliście, odkrycie tego obcego bunkra na górze Adams jest czymś więcej niż tylko ciekawostką, ponieważ mogą tam mieć miejsce operacje, które bezpośrednio wpływają na globalną stabilność i przetrwanie naszego gatunku.

1230

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *