czarne kule pojawiają się w ekstremalnych sytuacjach ludzkości?

Oczywiste jest, że ludzkość miała do czynienia z niezwykle niebezpiecznymi i ekstremalnymi wydarzeniami; stanowiły one realne zagrożenie dla ogromnych populacji, a nawet całych kontynentów. Jednak w wielu z tych niebezpiecznych zdarzeń zaobserwowano podejrzane czarne kule (UFO), które zdają się rejestrować i monitorować najbardziej niebezpieczne wydarzenia ludzkości. Jakie są ich źródła? Dlaczego tak bardzo interesują ich takie sytuacje?

Pierwszą spekulacją, która przychodzi na myśl jest możliwość, że są to urządzenia pochodzenia pozaziemskiego (sondy bezzałogowe), które mają na celu raportowanie najbardziej niebezpiecznych sytuacji, przez które przechodzi ludzkość. Czy obserwują nas z dużej odległości?

Ta hipoteza nie jest tak daleko idąca, przecież jeśli stworzyłeś eksperyment, to jesteś odpowiedzialny za jego los. Dlatego jest bardzo możliwe, że pozaziemska rasa, która nas stworzyła, ma wysokie poczucie odpowiedzialności wobec ludzkości, czuwając nad nią, aby zapobiec i uniknąć jej samowyniszczenia.

Ewentualne dowody w Hiszpanii
Do 2015 r. były one raportowane przez dużą liczbę osób, upadek tajemniczych czarnych kul, pierwotnie uważanych za jakiś kosmiczny “śmieć” lub oddział rakietowy NASA. Ale wraz z powtarzaniem tych wydarzeń, teorie spiskowe zyskiwały na znaczeniu w głosie publicznym. Najbardziej rezonansowym gatunkiem było odkrycie kuli na polu upraw w pobliżu miasta Calasparra w Murcji, w Hiszpanii, tego samego dnia odkrycia, znaleźli kolejną tajemniczą czarną kulę w nadbrzeżnym mieście Morza Czarnego w Karasu, w Turcji. Czy wysłali sondy masowo na ziemię?

Sfery-znajdywanie

Bez wątpienia bardzo uderzające jest to, jak starannie władze zajęły się tymi obszarami i nie przedstawiły szczegółowego sprawozdania na temat ich pochodzenia. Pozostawiamy sprawę otwartą na twoją interpretację.

945

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *