Plejadianie i Arcturianie: Istoty gwiezdne, przewodnicy duchowi ludzkości

Tak! Termin “Istota Gwiezdna” odnosi się do politycznie poprawnego określenia używanego w odniesieniu do Istot Pozaziemskich, znanych również jako Istoty (ET).

Podczas gdy słowo Obcy jest zwykle stosowane do tego, co inni nazywają istotami pozaziemskimi, jego definicja odnosi się do istot ludzkich, które nie są naturalizowanymi obywatelami miejsca, w którym żyją. Słowo Extraterrestrial faktycznie odnosi się do istoty pochodzącej spoza Ziemi lub jej atmosfery, jednak ma ono również wiele negatywnych konotacji.

Homo sapiens jest projektem plejadiańskim ?

Tak więc termin Istota Gwiezdna wszedł do leksykonu jako łagodniejsze, delikatniejsze określenie tej samej koncepcji: istot z kosmosu, zwłaszcza inteligentnych.

Istoty Gwiezdne występują w wielu gatunkach, choć Plejadianie, Arcturianie i Sirianie są najbardziej rozpoznawalnymi grupami. Wiara w istoty gwiezdne, kosmitów i istoty pozaziemskie jest starożytna i nie jest daleka od tego, co nauka sugeruje obecnie na temat naszego pochodzenia: że jesteśmy stworzeni z gwiezdnego pyłu.

Na długo przed tym, jak naukowcy uświadomili sobie molekularną koncepcję, że jesteśmy zbudowani z gwiezdnego pyłu, Hopi wierzyli, że ich przodkowie są zbudowani z gwiezdnego pyłu:


Czy Arcturianie są pozaziemską cywilizacją, która chroni Ziemie?

Edgar Cayce nazwał Arcturian najwyższą cywilizacją w naszej galaktyce.

Starożytni Egipcjanie wierzyli, że bogowie zstąpili z pasa Oriona i Syriusza (najjaśniejszej gwiazdy na niebie) w postaci istot ludzkich.

Wielu ludzi pracuje z Istotami Gwiezdnymi w taki sam sposób, w jaki pracuje się z Mistrzem Wniebowstąpionym, Aniołem lub Przewodnikiem Duchowym.

Uważa się, że ponieważ pochodzenie gwiazd poprzedza powstanie rasy ludzkiej, komunikacja międzygwiezdna z tymi wcześniejszymi grupami duchów jest podobna i praktycznie taka sama jak komunikacja Dreamtime z naszymi własnymi przodkami.

Z drugiej strony, ludzie gwiazd są inni.

Uważa się, że gwiezdni ludzie to ET, Obcy lub Gwiezdne Istoty (jakkolwiek chcesz ich nazwać, ludzie używają tych terminów zamiennie), którzy zstąpili na ziemię w ludzkiej postaci.

3210
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *