Dowiedz się, gdzie na ziemi są drzwi do obcego świata

Jest takie miejsce na planecie, które nie jest do końca tym, czym się wydaje, wejście do obcego świata jest ukryte w prawie niegościnnym obszarze i trudno dostępne. Rząd chce ją ukryć za koszarami wojskowymi, ale w rzeczywistości nie ma sensu zakładać tak dużej bazy wojskowej w takim miejscu. Z drugiej strony, wygląda na to, że jest to idealne miejsce do rozwoju tajnych działań, które chcą być trzymane z dala od społeczeństwa i mediów.

Obcy świat jest prawdziwy i ma swoją bramę na State Route 375 w odległym pustynnym obszarze Nevady, USA, gdzie znajduje się ogromna baza wojskowa o nazwie Area 51. Mocno zwraca uwagę ufologów, niezależnych badaczy i ogółu społeczeństwa, że chociaż w tym miejscu oficjalnie działa jedna z najbardziej imponujących baz wojskowych w kraju, to jednak pozostaje ona zamknięta w najściślejszej tajemnicy i działalność armii w tym rejonie jest ograniczona, a wręcz przeciwnie, obserwacja niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO) jest bardziej powszechna niż gdziekolwiek indziej na świecie. Co nasuwa pytanie, czy to naprawdę baza armii amerykańskiej, która działa w Strefie 51?

Autostrada prowadząca do Obszaru 51 została przemianowana na Autostradę dla Obcych i docieramy do niej przecinając Trasę 93, przez którą przejeżdża bardzo niewiele pojazdów, co ułatwia Obcym i ich ludzkim współpracownikom śledzenie, kto wjeżdża na ich obszar chroniony i kto z niego wyjeżdża.

Wjeżdżając na autostradę natknęliśmy się na małą wioskę Rachel, która ma około 50 mieszkańców, którzy opowiadają ciekawe historie o obcych i są gościnni dla odwiedzających. Według naszych źródeł, wśród naturalnych mieszkańców są tajni agenci wywiadowczy, którzy są częścią obszaru 51 i tam w barach i motelach Rachel trzymają odwiedzających, uzyskać od nich informacje i upewnić się, że ich podróż dotrze do tego punktu.

Granica bezpieczeństwa obszaru 51 wynosi 20 km, gdzie uniemożliwiają one robienie zdjęć i wjazd do niektórych obszarów zakazanych. Ponadto mówi się, że ci, którzy odważą się wyjść poza to, co jest dozwolone po powrocie, są przetrzymywani u Rachel, wszelkie dowody są przejmowane, a ich wspomnienia wymazywane.

1534
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *