R. L. Johannis: Pierwsza ofiara zaatakowana przez istoty pozaziemskie

Zjawiska UFO i pozaziemskie zaczęły się rozwijać od 1947 roku, mówimy o specyficznej formie statków kosmicznych, odkrycia dokonał pilot wojskowy Kenneth Arnold, który opisuje te statki jako latające spodki pochodzenia kosmicznego, będąc pierwszą osobą obserwującą taki obiekt. Jest jednak osoba, która nie tylko widziała statek, ale także jego załogę i została przez nią na krótko zaatakowana, przyczyny pozostają nieznane, ale istnieją pewne hipotezy.


Okazuje się, że malarz o nazwisku R. L. Johannis, zaledwie dwa miesiące po wypowiedziach Arnolda, zauważył nie tylko latający statek, ale i jego załogę. Johannis mówi, że kiedy wspinał się toporem lodowym na jedną z wielkich gór włoskich Alp, udało mu się na końcu góry zaobserwować naprawdę dziwny obiekt, szeroki na 10 metrów i jasnoczerwony. Co najgorsze, w odległości kilku metrów od obiektu znajdowały się dwie małe istoty podobne do dzieci, ale ich wygląd fizyczny był przerażająco dziwny.

Ich ciała były bardzo cienkie w porównaniu z ich ogromną głową, która była pokryta rodzajem dużego hełmu. Ich oczy były bardzo podobne do oczu kotów, jeśli chodzi o źrenice, a dookoła oczu miały dziwne czarne miseczki. Ponadto miały one intensywny żółty kolor. Ich skóra była zielonkawoszara i miała po 8 palców na każdej ręce, z czego 4 były metaliczne. Sposób chodzenia tych małych istot był niemal robotyczny, jakby w rzeczywistości ich ciało nie było prawdziwe, ale używały one swoistej zbroi lub garnituru.

Mężczyzna, zdumiony tym, co zobaczył, postanowił zwrócić uwagę kosmitów na to, co tam robili. Następnie, najwyraźniej poczuli się zagrożeni przez topór lodowy, który posiadał Johannis, zaatakowali go anormalnie ukształtowanym kryształem, który wydzielał dym i elektryczność, pozostawiając go na ziemi w całkowitym bezruchu. Następnie Obcy weszli na pokład swojego statku i znikli z nieba w niesamowitym tempie.

Mimo to, choć nikt nie wierzył w to, co się z nim stało, R.L., jak dobry malarz, odtworzył na każdym z jego obrazów kosmiczne istoty, które go zaatakowały ET

w ten sposób kosmiczna społeczność została odkryta przed światem.

1148
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *