Niesamowity przypadek obserwacji UFO w Teksasie!

Ów przypadek UFO pochodzi z 1980 roku i ciągle jest dyskutowany, i to nie tylko dlatego, że osoby które doświadczyły tego katastroficznego widzenia doznały poważnych obrażeń ciała i upubliczniły swoje doświadczenia, niezależnie od faktu, że rząd Stanów Zjednoczonych całkowicie zaprzeczył faktom.

Okazuje się, że Vicki Landrum, podróżując z córką Betty Cush i wnukiem Colby Landrum, po drodze Piney Woods, wszystko zdawało się iść dobrze, dopóki samochód nie miał zakłóceń audio w radiu i światła zaczęły same się włączać i wyłączać. Nie zwracali uwagi, dopóki nie zauważyli dziwnego światła padającego z nieba. Byli pod takim wrażeniem, że postanowili wysiadać z samochodu, aby dobrze się przyjrzeć, zostawiając małego Colby’ego w samochodzie.

Minuty później światło stało się znacznie silniejsze i zaczęło odczuwać praktycznie piekielny upał. Wszystko się pogorszyło, gdy w ich ciałach zaczęły pojawiać się bardzo poważne oparzenia, jakby znajdowały się w płonącym piecu i zauważyły, że nie przesadzają, gdy Vicki dotknęła drzwi samochodu, a jej ręka była w nim zaimpregnowana. Samochód topił się z powodu wysokiej temperatury!

Zanim wrócili do samochodu, aby wydostać się z niego jak najszybciej, zobaczyli przed sobą gigantyczny obiekt w kształcie diamentu, który wydzielał dużo ognia z jego dna, była to dla nich nieznana maszyna, ponieważ nigdy nie widzieli czegoś takiego, nawet w filmach. Vicki jechała na pełnych obrotach, aby nie pojawiły się oparzenia na ich ciałach, a po drodze widziałam helikoptery sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych.

Wszyscy trzej dotarli do pobliskiego szpitala w poważnym stanie. Trzech z nich przybyło do pobliskiego szpitala bardzo poważnie. Lekarze zbadali ich i wszyscy wyrzucili burzliwy poziom promieniowania, pozostawiając wszystkich w tym miejscu zaskoczonych. Dzięki temu rozwinęła się seria chorób, które były bardzo trudne do wyleczenia, w rzeczywistości Betty cierpiała na raka. Ich historia została upubliczniona, jednak rząd zrobił wszystko, aby jej zaprzeczyć.

1089
ZRODLO ARTYKULU