Pozaziemskie UFO latające nad Kanałem La Manche?

Podczas lotu z Dublina do Paryża, jeden z pasażerów mógł zobaczyć z jego okna UFO, być może pochodzenia pozaziemskiego, lecące nad Kanałem La Manche. Na zdjęciach widać, że UFO nie wydaje się być podobne do żadnego znanego samolotu, stąd spekulacje i teorie nie przestały przychodzić od tego czasu.

Pozaziemski statek kosmiczny jest przechwytywany w połowie lotu
Oczywiście, jak tylko pojawił się na YouTube, film stał się zjadliwy i zaczęły pojawiać się teorie. Prawda jest taka, że nagranie pokazuje, co może być dziwnym, nieznanym statkiem, który ma swego rodzaju długi ogon bardzo ciemnego dymu, który rozciąga się, jak gdyby to było przebudzenie komety.

W miarę jak pasażer kontynuuje lot na swoim kursie, dziwny obiekt wydaje się zmierzać w innym lub odwrotnym kierunku. Chociaż według człowieka, który uchwycił te obrazy, przed rozpoczęciem nagrywania, UFO zdawało się krążyć w tym samym punkcie. Jakby to było zawieszone.

Osoba, która załadowała wideo, stwierdziła, że gdy patrzyła, nudziła się, przez swoje okno, z jednej chwili pojawiało się coś, co poruszało się bardzo szybko. Zanim udało mu się wyjąć telefon komórkowy, obiekt kręcił się w szybkim kole. Oczywiście był zaskoczony, ale wykorzystał moment, w którym stanął nieruchomo, by wyjąć telefon komórkowy i nagrać wideo.

Chociaż nikt nie był w stanie ustalić, gdzie w tym czasie leciał samolot, chłopiec twierdzi, że leciał przez Kanał La Manche.

Oczywiście, mężczyzna twierdzi, że nigdy nie widział czegoś takiego. Wyglądało to jak jakiś czarny latający kijanek. Czasami myślał, że to może być jakiś balonik służący do badania pogody, albo jakieś budzenie się z samolotu. Ale co uświadomiło mu, że to nic takiego, jak te dziwne ruchy, które wykonywał zanim zaczął to filmować. Chłopiec twierdzi, że nie jest ekspertem od pojazdów powietrznych, ale że był bardziej jak statek kosmiczny z filmu niż cokolwiek innego.

Jest to jeszcze jeden dowód na to, że UFO jest obserwowane przez przeciętnego obywatela, podczas gdy agencje rządowe okłamują nas, organizując konferencje prasowe, aby powiedzieć, że tajemnicze zjawiska w naszym niebie maleją, co jest całkowicie nieprawdziwe…

zrodlo https://misterio.tv

443
ZRODLO ARTYKULU