Portale czasoprzestrzenne wytworzone przez fizyków otworzyły furtkę dla bytów międzywymiarowych

W 1994 r. niewielka grupa starannie wyselekcjonowanych osób uzyskała dostęp do nieuchwytnej podziemnej bazy w Afryce. Ich organizacja, RAND & Associates, działała w podobnym do CERN-u obiekcie zderzacza. Każdy członek zespołu był stale monitorowany przez personel wojskowy. Wszystko, od organizacji podróży po zakwaterowanie, było nadzorowane przez wyznaczonych żołnierzy Dowództwa Stanów Zjednoczonych

Wiele tajnych misji odbywało się wiele mil pod powierzchnią świata. Eksperymenty obejmowały wytwarzanie czasoprzestrzeni, programowanie ciemnej materii i tworzenie energii kwantowej. Jednak jedno konkretne zadanie na stałe odmieniłoby życie każdego zaangażowanego badacza.

Channeled Holographic Access Network Interface, znany również jako CHANI, odnosi się do projektu, w którym naukowcy nawiązali ciągły kontakt z istotą międzywymiarową. Pomimo tego, że szczegóły pozostają utajnione, zrozumiałe jest, że połączenie nie wymagało fizycznego channelingu. Neutralność była niezbędna i osiągnięto ją poprzez usunięcie tendencyjnej obserwacji człowieka.

Dzięki technologii łączącej się z komputerem można uniknąć błędnie zinterpretowanych lub źle zinterpretowanych wiadomości. W tym okresie analitycy zadawali ponad dwadzieścia tysięcy pytań: 95% otrzymało odpowiedzi. Nastąpiło ponad pięć lat komunikacji.

Pojawienie Się Istot Pozaziemskich

naukowcy pracujący w strzeżonym podziemnym obiekcie nawiązali kontakt z istotą pozaziemską

Naukowcy pracujący w strzeżonym podziemnym obiekcie nawiązali kontakt z istotą pozaziemską.

Wewnątrz podziemnego laboratorium otworzyły się gwiezdne wrota. Zapaleni fizycy pracowali w ostrożny i wyrachowany sposób podczas weryfikacji tożsamości istoty pozaziemskiej.

Według okazów z innego świata byli zaawansowanymi humanoidami zamieszkującymi planetę i oś czasu równoległą do naszej. Kosmiczny gość ostrzegł ich świat, a Ziemia w końcu się zderzy. Eksperymenty przeprowadzone w CERN z udziałem „ mrocznych spraw portalowych ” spowodowały wybuch dźwiękowy i późniejsze połączenie wymiarów.

W rzeczywistości w całym Układzie Słonecznym inne rasy obcych doświadczały podobnych zmian. Ludzkość i jej międzygwiezdni krewni dotarli do kluczowego rozdroża.

Naukowcy nazwali ten ostatni okres powszechnej asymilacji jako „rok lontu”. Gdy zbliżał się ten bezprecedensowy czas, nastąpiły liczne zmiany. Uważano, że te drobne wskaźniki początkowo dotyczą tylko niewielkiej części populacji. Na podstawie przesłań ducha sporządzono listę konkretnych elementów, na które należy zwrócić uwagę.

Niektóre kluczowe zmiany chronologiczne obejmowały:

  • Subtelne zmiany w postrzeganiu czasu
  • Sen na jawie lub uczucie „ Strefy Zmierzchu ”
  • Nabywanie zdolności pozazmysłowych, takich jak telepatia
  • Wzmocniona świadomość spektrum widzenia, w której doświadczający widzą poza fizycznym wzrokiem i na inne płaszczyzny egzystencji
  • Przebudzenie duchowe połączone z poczuciem zbiorowej jedności
  • Świadomość dualizmu czasu i przestrzeni

Oprócz Przewidywania Nadchodzących Przemian Społecznych, Jednostka (Chani) Złożyła Również Szereg Intrygujących Stwierdzeń.

Sztuczny Księżyc : Niebiańska skała kosmiczna nie jest naturalnym ciałem niebieskim. Nasz księżycowy satelita został celowo wyniesiony na orbitę w złowrogich celach. Złośliwe istoty zainstalowały syntetyczną planetoidę, aby kontrolować i zniewalać ludzkość. Emisje księżycowe generują różnorodne skutki psychologiczne i fizyczne.

Reptilianie : Eony temu, dwunożna, podobna do jaszczurki rasa skolonizowała niezliczone galaktyki. Przodkowie Chani pokonali tych nikczemnych najeźdźców. Przez wieki Ziemianie byli nieświadomie manipulowani przez tę złowrogą siłę. Ewolucja społeczeństwa jako całości została zahamowana z powodu obecności gadów. Reptoidy zamieszkują niewidzialne płaszczyzny egzystencji tuż poza spektrum światła widzialnego.

Pusta Ziemia : Starożytna cywilizacja istot podziemskich żyje pod ziemią w królestwie zwanym Agartha. Ci mieszkańcy Ziemi są niesamowicie mądrzy i znacznie bardziej zaawansowani niż ludzie. Chani opisała je jako spokojny gatunek „podobny do smoka”. Dzięki mieszkańcom groty ludzie mogli uzyskać wgląd w postęp duchowy.

Niebezpieczeństwa CERN-u : Globalistyczni liderzy wierzą, że świat wkrótce się skończy i desperacko próbują uciec z wytworzonymi wirami. Dalsze eksperymenty otworzą puszkę Pandory. Bawią się „ciemnymi sprawami” i takie dążenia mają tragiczne konsekwencje. Ludzkość musi wstrzymać wszelkie działania związane z przyspieszaniem cząstek hadronów, zanim będzie za późno.

Hazardous HAARP : High-Frequency Active Auroral Research, tajny ośrodek analizy jonosferycznej, powoduje nieodwracalne uszkodzenia planet. Instrumenty używane do zmiany górnych warunków atmosferycznych zakłócają stan naturalny i spowodują katastrofalne reperkusje. Operacje te muszą zostać zatrzymane, aby przywrócić równowagę. Kontynuowanie wysiłków HAARP tylko rozgniewa Ziemię.

Prawo przyciągania : Myśli tworzą naszą rzeczywistość. Wiara to potężna siła zdolna do zmiany istniejących trajektorii. Manifestacja może być ostatecznie kontrolowana przez umysł. Intencja jest niezbędna do osiągnięcia pożądanych rezultatów. Pomysły w świadomym i podświadomym mózgu zostają fizycznie uzyskane.

Sprawy oceaniczne : Delfiny potrafią leczyć dźwięki i harmonię. Klikanie morświna wytwarza specyficzną wibrację, która może przekształcić fale mózgowe. Inne nieodkryte istoty czujące żyją głęboko w morzu. Kiedy skład pierwiastkowy oceanu zostanie w pełni zrozumiany, kosmiczne podróże nastąpią naturalnie.czy to możliwe, że eksperymenty ze zderzaczem hadronów stworzyły wyrwę w czasie i przestrzeni?

Czy to możliwe, że eksperymenty ze zderzaczami hadronów stworzyły wyrwę w czasie i przestrzeni?

Do października 1999 r. RAND & Associates rozmawiał z podmiotem przez ponad pół dekady. W miarę zbliżania się nowego tysiąclecia szybko przezwyciężyły obawy dotyczące istniejącej infrastruktury. Wyższe kierownictwo poinstruowało techników, aby zaktualizować wszystkie systemy komputerowe w ramach przygotowań do Y2K.

Po zakończeniu remontu oprogramowania i sprzętu transmisje do i z Chani nagle ustały. Inżynierowie desperacko próbowali przywrócić utracone połączenie. Każda próba naprawy sieci nie powiodła się, a wysiłki na rzecz przywrócenia wydawały się daremne. Po rozwiązywaniu problemów przez kilka nieudanych miesięcy projekt ostatecznie zakończył się w kwietniu 2000 roku.

Czy To Się Naprawdę Stało?

Wstępna publiczna wiedza na temat poufnego dyskursu pochodziła od informatora, który podzielił się informacjami na forum internetowym w 2008 roku. Do tej pory spełniło się wiele prognoz, w tym katastrofa szybu naftowego Deepwater Horizon, katastrofa jądrowa w Fukushimie i późniejsze skażenie promieniowaniem.

8 sierpnia 2000 roku CIA opublikowała tajemniczy zaszyfrowany dokument, oznaczony jako CHANI. Co ciekawe, w tym samym roku zaangażowani urzędnicy wstrzymali swój program. Biorąc pod uwagę dziwaczne wydarzenia rozgrywające się na całym świecie, nie wydaje się już naciągane zastanawianie się, czy rzeczywiście wpadliśmy w alternatywny wymiar.

Jedno jest pewne: kto nie czuje się, jakby teraz mieszkał w Strefie Zmierzchu ?

https://humansarefree.com

3092
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *