Gwiazdy oferują wskazówki dotyczące życia po śmierci (NDE)

Kilka znanych postaci otworzyło się na temat swoich osobistych przeżyć na przestrzeni lat.
Osoby, które doświadczyły bliskiej śmierci, opowiadają swoje historie

Dla niektórych uczucie opuszczenia ciała po urazie lub zatrzymaniu krążenia może być wydarzeniem zmieniającym życie, doświadczeniem, które utrzymuje się długo po fizycznym wyzdrowieniu.

W 1992 roku aktorka Elizabeth Taylor zadebiutowała podczas występu w programie Oprah Winfrey o tym, czego doświadczyła, gdy lekarze walczyli o jej życie podczas operacji w 1962 roku.

Najbardziej żywe były wspomnienia opuszczenia ciała i obserwowania pracujących nad nią lekarzy. Przypomniała sobie również, że przeszla przez tunel i zobaczyła swojego trzeciego męża Mike’a Todda, który zmarł w 1958 roku.

Chciała z nim zostać, ale powiedział jej, że musi wracać.

Inna słynna aktorka, Jane Seymour, również miała doświadczenie bliskiej śmierci po wstrząsie anafilaktycznym po wstrzyknięciu antybiotyków w wieku 36 lat.

„Miałam wizję, w której widziałem białe światło, patrzyłam w dół i widziałem siebie w tej sypialni z pielęgniarką, która gorączkowo próbowała ratować mi życie i robiła mi zastrzyki” – powiedziała.

„Dało mi to perspektywę, jak kruche jest życie i sprawiło, że doceniłam to, co jest ważne”.

Aktorka Sharon Stone, która doznała wylewu krwi do mózgu w 2001 roku, opisała doświadczenie „całego białego światła” i mówi, że spotkała ludzi, których znała, którzy umarli.

„Zaczełam spotykać się z moimi przyjaciółmi… ludźmi, którzy byli mi bardzo, bardzo drodzy [zmarli]” – powiedziała. „Miałam z tym prawdziwą podróż, która zabrała mnie w miejsca zarówno tutaj, jak i poza nią”.

„Ale to było naprawdę szybkie… szum! Nagle wrócił. To było w moim ciele ”.

Kilka osób niedawno przedstawiło szczegóły swoich szokujących doświadczeń bliskich śmierci.
Widzenie wydarzeń przemijających na twoich oczach, widzenie jasnego światła na końcu tunelu lub uczucie, jakbyś unosił się nad własnym ciałem, to tylko niektóre z rzeczy, które często opisują pacjenci, którzy mieli doświadczenie bliskie śmierci.

Niedawno grupa ludzi, którzy spędzili czas „martwi” i każda z nich miała do opowiedzenia inną historię, przedstawiła inne przykłady takich doświadczeń w mediach społecznościowych.

„Obudziłem się w czymś, co wydawało się być kosmosem, ale nie było tam gwiazd ani światła” – powiedział mężczyzna, który doznał rozległego krwotoku podczas operacji. „Nie unosił się, że tak powiem, po prostu tam był”.

„Pamiętam, jak myślałem o swoim życiu, ale to nie było jak montaż. Raczej tak, jakby przeglądał książkę, a wycinki stały tu i tam. Cokolwiek to było, zmieniło moje myśli w kilku sprawach. Wciąż boję się śmierci, ale nie obchodzi mnie, co się potem stanie ”.

Inny, który uległ wypadkowi motocyklowemu, wspominał przebywanie w „czarnym i cichym” otoczeniu, zanim spotkał swojego brata, który zmarł kilka lat wcześniej.

„Jedyną inną rzeczą, jaką pamiętam, było to, że patrzył na zegarek i mówił coś w stylu„ Niedługo tu będą ”, a potem odchodził” – powiedział.

Odmienne doświadczenie opisał mężczyzna, który miał ciężką reakcję alergiczną.

„Pamiętam uczucie, że jestem wessany, niezwykle powoli, jakbym porywała mnie woda, a ta czerń zanika i zanika” – powiedział.

„W pewnym momencie zemdlał, a ja patrzyłem na ogród. Trudno to opisać, ale miałem wrażenie, że mogę wybrać, czy chcę zostać, czy odejść, ale za każdym razem, gdy próbowałem wrócić, trzymałem się na miejscu.

„Przeszukałem wszystkie powody, dla których chciałem wrócić, i kiedy powiedziałem obecności, że nie chcę opuszczać matki, to, co mnie powstrzymywało, w końcu mnie wypuściło”.

„Wróciłem do swojego ciała. Moje serce stanęło na sześć minut. “

1751
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *