BYŁAM W OBECNOŚCI JEZUSA”, KOBIETA OPOWIADA NIEZWYKŁĄ HISTORIĘ

Kobieta, która twierdzi, że odczuła obecność Jezusa Chrystusa w życiu pozagrobowym, jest przekonana, że życie po śmierci jest prawdziwe.


Naukowcy nie ustalili jeszcze ostatecznie, czy istnieje coś takiego jak życie pozagrobowe, ale wielu ludzi już twierdzi, że zna odpowiedź na to pytanie. Jedną z takich osób jest kobieta, która przedstawiła się tylko jako Diana, i która twierdzi, że miała głębokie doświadczenie bliskie śmierci (NDE). Według jej opowieści, Diana miała przebłysk życia pozagrobowego w 1990 roku podczas epizodu bezdechu sennego.

Bezdech senny, który występuje, gdy człowiek przestaje oddychać podczas snu, jest wynikiem walki Diany z przewlekłą niewydolnością nerek od piątego roku życia.

Wyjaśniła Fundacji Badań nad Doświadczeniami Bliskimi Śmierci (NDERF): “Podczas większości moich epizodów bezdechu sennego, po prostu przestawałam oddychać, moje serce natychmiast zaczynało pracować ponownie, a następnie budziłam się natychmiast po otrzymaniu wstrząsu serca. »

“Stało się to niemal rutyną i nie przeszkadzało mi to zbytnio. Ale wtedy dopadło mnie najgorsze. »

“Przestałam oddychać i zatrzymało się moje serce, ale zamiast natychmiast się obudzić, znalazłam się naprzeciwko istoty światła w miejscu z niebiańskim światłem. »
Podczas tego zdarzenia Diana wierzyła, że jest w obecności Jezusa Chrystusa.

Rozmawiali, a Diana otrzymała skierowanie na badania lekarskie.

Badanie było szybkie, ale mimo tego tempa była w stanie wszystko zrozumieć.

Powiedziała: “Po zakończeniu egzaminu miałam wiele pytań, w tym o sens życia, wiele pytań naukowych, sens wszechświata i tak dalej. »

“Dostałem wszystkie odpowiedzi i pamiętam, jak wszystko było proste i jasne i dlaczego wcześniej tego nie rozumiałem. »

“Powiedzieli mi, dlaczego się urodziłem i jaka jest moja misja czy cel, a potem powiedzieli mi, że moja praca jeszcze się nie skończyła i że muszę wrócić. »

I chociaż Diana opisała życie pozagrobowe jako miejsce “czystej miłości”, to potem przypomina sobie, że wróciła do swojego ciała.

Od czasu tego incydentu Diana wierzy, że obudziły się w niej siły psychiczne.

https://misterio.tv/misterios/vida-despues-de-la-muerte-estuve-en-presencia-de-jesus-dice-una-mujer-en-una-historia-extraordinaria

1876
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *