HISTORIA WILLIAMA MORRISA, część 16 – LUDZKIE ISKRY ŻYCIA

W ten sposób Obserwatorzy i Anunnaki badali istotę ludzką od czasów starożytnych. Odkryli, że cały wysiłek i rozwój, aby wejść na te ziemie, był możliwy dzięki człowiekowi.
Ale brakowało im tam połączenia, które wcale nie było proste, a była to moc manipulowania duszami lub energia, która opuszczała ludzkie ciała – to nigdy nie było możliwe.

Na początku przeprowadzili starożytną i okrutną kolonizację ziem, zawsze większość populacji była eksterminowana i pozostawały tylko noworodki. Można je hodować, aby nadać im cel lub funkcję pożądaną przez Nadzorców.
Ta próba wykorzystania ludzi do wkroczenia na takie ziemie doprowadziła do bezsensownej śmierci niezliczonej liczby istot.

W rzeczywistości w poprzednich „resetach” wielu ludzi zostało razem poświęconych, aby zobaczyć, czy mogą dowolnie manipulować tą wielką energią – na przykład wielkie i dobrze znane rytuały krwi dawnych cywilizacji. Wśród innych metod były rytuały, choroby, katastrofy.

Próbowali wszystkiego, ale nic nie działało, nawet próbowali wskrzesić ciała i wiele różnych rzeczy. To, co stało się później, jest niejasne, niektórzy historycy twierdzą, że po prostu nadal kontrolowali ludzkość, a inni twierdzą, że nadal to robili tylko ze strachu, że ludzie nie będą w stanie ich pokonać. Ponieważ widzą w ludziach wyjątkowy i ogromny potencjał wśród wielu istniejących światów.

Z tego powodu sterują oni ludźmi poprzez “resety” a następnie poprzez kłamstwa w ich edukacji. Celowo skracają życie ludzi, powodują plagi, choroby i nieszczęścia.

Ty jako osoba jesteś dla nich tak ważny, że nigdy nie pozwolą ci odejść. Wiesz dlaczego? Ponieważ w każdym z was jest „Źródło”, które jest najważniejsze i które podtrzymuje również wszystkie inne istoty w tych kręgach.

Giganci widzieli to wszystko z zewnątrz, nigdy nie angażowali się w te wojny, ale potem z czasem postanowili pomóc ludzkości, ponieważ zdali sobie sprawę, że jeśli ludzkość upadnie, prawdopodobnie upadnie też wszystkie 178 innych krajów.

Z książki: Nawigator, który przekroczył lodowe ściany

135
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *