Czy krewni poprzez sny wysyłają nam proroctwa po śmierci ?

Wiele opowieści słyszało, że poprzez sny nasi zmarli bliscy mogą się z nami komunikować Naukowo możliwe jest połączenie po śmierci poprzez sny.Nasi bliscy w snach mogą wysłać wiadomość Gdyż sny naukowe stają się objawieniem psychicznej, fizycznej i emocjonalnej sytuacji osoby, która śni, że znaki lub wyobrażenia, nawet jeśli we śnie było otoczenie, byłyby próbką tego, co myślał, w co wierzył, w co że czuł lub zgodnie ze swoim środowiskiem kulturowym, zanim ta osoba śniła.

Z drugiej strony inni eksperci twierdzą, że wszechświat snów jest sposobem łączenia się z innymi światami, do których nie można uzyskać dostępu, będąc świadomym, dlatego twierdzą, że nie jest przypadkiem, że od czasów starożytnych uważa się, że marzenia, w których ludzie są obecni zmarli mają cenne znaczenie i nie należy ich ignorować.

Zgodnie z oświadczeniami koneserów w tej sprawie duchy zmarłych bliskich przybywają, aby odsłonić wiadomość, aby ostrzec nas o fakcie, abyśmy nie mieli problemów ani nie popełnili błędu.

Rzeczy, które martwe istoty mogą nam prorokować
Rozumiemy, że nie ma naukowego dowodu, który potwierdziłby, że duchy umarłych odwiedzają nas w naszych snach, ale nikt też nie może zapewnić, że może to nie być możliwe, dowód wielu ludzi, którzy przeżyli to doświadczenie i upewnić się, że jest on bardzo realny .

Naukowcy zajmujący się komunikacją psychiczną twierdzą, że przyczyną tych wydarzeń jest to, że sny są pomostem między światem żywym a światem duchowym, dlatego duchom łatwiej jest się z nami komunikować.

Czy krewni poprzez sny wysyłają nam proroctwa po śmierci?
Kiedy duch komunikuje się przez sen, sen ten zwykle jest inny, zwykle siedzi w naszym łóżku lub stoi przed nami lub podczas rozmowy telefonicznej, może wokół nas być zimno, i to tak, jakby to było prawdziwe, A najistotniejszą rzeczą jest to, że osoba będzie pamiętać sen w całości.

Innym aspektem, o którym ogólnie należy wspomnieć, we śnie nie będzie żadnej innej postaci, tylko ty i zmarły, zgodnie z prawdziwymi doświadczeniami, najczęstsze przesłania obejmują prośbę o wybaczenie, ostrzeżenie o problemach zdrowotnych, przygotowanie się na śmierć i nie bój się, używaj innych Ludzie, którzy ostrzegają nas przed wydarzeniem, które się wydarzy, nawet prosząc o pomoc lub wskazówki w ich podróży do zaświatów, dobrze jest słuchać i słuchać przesłania ukochanej osoby, może potem możesz spokojnie przejść na drugą stronę, jeśli jej potrzebujesz.

1964
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *