Tesla była z Wenus: dokument FBI stwierdza.

Dość osobliwe stwierdzenie o Nikoli Tesli zostało znalezione w aktach oficjalnej strony FBI.


Niewiele osób przyczyniło się bardziej do powszechnego wprowadzenia energii elektrycznej we współczesnym świecie niż Tesla – człowiek, którego pochwała sięga od pionierskiego wykorzystania prądu zmiennego do przeprowadzania eksperymentów mających na celu bezprzewodowe przesyłanie energii elektrycznej w powietrzu.

W 1905 r. zgłosił patent “The Art of Transmitting Electrical Energy Through the Natural Environment”, który opierał się na jego przekonaniu, że Ziemia sama w sobie jest gigantycznym generatorem elektrycznym, który może być wykorzystany do dostarczania praktycznie nieograniczonych ilości energii elektrycznej.

Nie można zaprzeczyć, że Tesla znacznie wyprzedzał swoje czasy, ale wydaje się, że są tacy, którzy wierzą, że jego zamiłowanie do nauki i elektryczności miało bardziej światowe pochodzenie.

W odtajnionym dokumencie FBI zatytułowanym “Biuletyn Sesji Międzyplanetarnych”, datowanym 14 czerwca 1957 roku, znajduje się paragraf, który dość dziwnie stwierdza, że Tesla pochodziła z planety Wenus.

“Ludzie z kosmosu wielokrotnie odwiedzali inżynierów Tesli – mówi – i powiedziano nam, że Tesla była Wenuzyjką, przywiezioną na tę planetę jako dziecko w 1856 roku, i wyjechała z państwem Teslą w odległej, górskiej prowincji w dzisiejszej Jugosławii”.

To pozorne objawienie podobno otrzymał ktoś o nazwisku Margaret Storm, która zgodnie z dokumentacją została przydzielona do pracy z “People from Space”.

Otrzymała zadanie napisania książki o życiu Tesli i otrzymała o nim informacje za pomocą urządzenia, które opracowała w 1938 roku w celu ułatwienia “komunikacji międzyplanetarnej”.

Jeśli to wszystko brzmi śmiesznie daleko posunięte, to dlatego, że prawie na pewno tak jest, ale interesujące jest to, że FBI ma w swoich aktach dokument, który opisuje coś takiego.

https://www.youtube.com/watch?v=AHWnT6ssxho&feature=emb_title

830
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *