WEDŁUG BIOGRAFA NIKOLA TESLA ODKRYŁBY NIEZROZUMIAŁY „OBCY JĘZYK”.

Nikola Tesla , oprócz tego, że jest jednym z najbardziej wpływowych wynalazców na świecie , mógł dokonać największego odkrycia ludzkości . W 1889 udało mu się potajemnie odkryć obcy język. Podczas pierwszych testów nadajnika, który Nikola Tesla stworzył do wykrywania burz oddalonych o 1000 kilometrów , otrzymał tajemniczy sygnał, który go zaskoczył. Chociaż nie mógł wydedukować jego pochodzenia, dla wynalazcy było jasne, że był to pozaziemski sygnał, który pochodził z jakiegoś Układu Słonecznego.

Wieża Wardenclyffe Nikoli Tesli. (Wikimedia Commons)

Wieża Wardenclyffe Nikoli 4 ” była jednym z pierwszych tekstów, w których wspomniano, że Tesla mógł mieć kontakt z istotami pozaziemskimi . Znany biograf Tim R. Swartz , który pracował nad biografią chorwacko-amerykańskiego Amerykanina, wspomina, że ​​nadajnik opracowany przez wynalazcę był tak czuły , że mógł odbierać sygnały nawet z Marsa. To wydarzenie skłoniło Teslę do wyprodukowania nadajników i odbiorników radiowych o znacznie większej mocy, próbując nawiązać pierwszy kontakt człowiek-pozaziemski. Podczas jednego z wielu wywiadów, w których Swartz skomentował ten temat, opowiadał, że w tamtym czasie wielu doświadczonych ekspertów wierzyło, że na Marsie może istnieć życie pozaziemskie. To sprawiło, że Tesla pomyślał, że sygnały pochodzą z Czerwonej Planety . Ale jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że powiedział, że wynalazca zaczął kwestionować, czy nie było to rodzaj „pozdrowienia” między jedną planetą a drugą . „

Doszło do tego, że twierdził, że faktycznie odbiera transmisje głosowe . Powiedział, że to brzmiało jak ludzie rozmawiający ze sobą. Robił notatki, mówiąc, że słucha inteligentnych istot z innej planety rozmawiających ze sobą, chociaż nie wiedział, w jakim języku mówią. Ale czułem, że je rozumiem. Większość jego osobistych notatek i zapisów, a także plany budowy jego wynalazków Tesli, zostały skonfiskowane przez armię Stanów Zjednoczonych. Jednak „ Mężczyźni w czerni ” byli odpowiedzialni za ochronę tych konkretnych notatek . O dziwo, biograf znalazł dokumenty podczas licytacji w 1976 roku . Może to być prawda, ponieważ pomimo tego, że niektóre dokumenty nigdy się nie pojawiły, duża ich część została zwrócona ich krewnym , którzy przekazali je Muzeum Tesli w Belgradzie, zainaugurowanego w 1950 roku. Oświadczenia o incydencie Dla Nikoli Tesli wiadomość, którą otrzymał, pochodziła od zaawansowanej cywilizacji pozaziemskiej.

Colliers Weekly miał przyjemność przeprowadzić wywiad z Nikolą Teslą w 1901 roku . To tutaj wynalazca po raz pierwszy zadeklarował swoją wiarę w życie poza Ziemią. , a także o swoim doświadczeniu z rzekomym przesłaniem w języku pozaziemskim. Wyjaśnił, że podczas gdy doskonalił produkcję swoich maszyn do wytwarzania prądu elektrycznego, pracował nad udoskonaleniem maszyn obserwujących burze . Dzięki temu nadajniki miały niezbędną moc do przechwytywania ich z odległości setek kilometrów, a także przewidywania ich prędkości, kierunku i przebytej odległości.

Te urządzenia doprowadziły go do odkrycia „nowej wiedzy” , jak powiedział podczas wywiadu:

„Moje pierwsze obserwacje pozytywnie mnie przeraziły, bo było w nich coś tajemniczego, a nawet nadprzyrodzonego. Byłem sam w swoim laboratorium w nocy, ale w tym czasie jeszcze nie wpadłem na pomysł, że te zakłócenia są inteligentnie kontrolowanymi sygnałami.” Nikola Tesla twierdził, że otrzymał sygnały z innych światów. (Domena publiczna) Tesla uchwycił fale, które pojawiały się okresowo i z idealną precyzją , zarówno pod względem liczby, jak i kolejności. Z oczywistych powodów nie można ich było przypisać przyczynie naturalnej; ani elektrycznych zakłóceń Słońca, ani zórz polarnych. Dla niego było bardziej niż oczywiste, że fale były sztucznie kontrolowane. Jakiś czas później przyszedł mi do głowy pomysł, że obserwowane przeze mnie zakłócenia mogą wynikać z inteligentnego sterowania . Choć w tamtym czasie nie potrafiłem rozszyfrować ich znaczenia, nie można było o nich myśleć jako o całkowicie przypadkowych. Nieustannie narasta we mnie poczucie, że jako pierwszy usłyszałem pozdrowienie z jednej planety na drugą . Za tymi sygnałami elektrycznymi krył się cel ”

. Niestety Nikoli Tesli nie udało się rozszyfrować żadnej z wiadomości. Dla niego kosmici z jakiegoś powodu zainteresowali się Ziemią, więc postanowili się porozumieć.

https://codigooculto.com/enigmas/nikola-tesla-habria-descubierto-lenguaje-alienigena-inentendible-dijo-biografo/?fbclid=IwAR2LzdOFh9uPcHqKZh95a0vlGNuXK3K_i0A3imikGn2NwFufWLKMUNb9sf0

2002
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *