Ten wywiad z Nikolą Teslą, który byl zakazany od 116 lat ?

Nikola Tesla udzielił rzadkiego wywiadu dziennikarzowi o nazwisku John Smith w 1899 roku, a pomysły wyrażane przez Teslę były tak rewolucyjne, że pomimo ogromnego zainteresowania publicznego słuchaniem, jak Tesla mówi, wywiad był ukrywany i ukrywany przez ponad 100 lat.

Podczas niezwykle mocnego wywiadu tajemniczy naukowiec i wynalazca wyjaśnił, jak „wszystko jest światłem” i że promienie słoneczne mogą rozwikłać jego wizje przyszłości ludzkości.

Powszechnie uważano, że Tesla wynalazł sposoby na zapewnienie całemu światu darmowego i nieograniczonego źródła energii, ale jego wynalazki były ukrywane przed korporacjami z powodu chciwości i zysków ze spalania paliw kopalnych na energię elektryczną.

– Wywiad –

Dziennikarz  : Panie Tesla, zdobył pan sławę człowieka, który był zaangażowany w kosmiczne procesy. Kim pan jest, panie Tesla?

Tesla  : To właściwe pytanie, panie Smith, i postaram się udzielić panu właściwej odpowiedzi.

Dziennikarz : Niektórzy mówią, że pochodzisz z Chorwacji, z obszaru zwanego Lika, gdzie razem z ludźmi rosną drzewa, skały i gwiaździste niebo. Mówi się, że nazwa Twojej rodzinnej wioski pochodzi od górskich kwiatów, a dom, w którym się urodziłeś, znajduje się obok lasu i kościoła.

Tesla  : Naprawdę, to wszystko prawda. Jestem dumny z mojego serbskiego pochodzenia i chorwackiej ojczyzny.

Dziennikarz  : Futuryści twierdzą, że XXI wiek narodził się w głowie Nikoli Tesli. Ojciec prądu przemiennego pozwoli, aby fizyka i chemia zdominowały pół świata. Przemysł ogłosi go swoim najwyższym świętym, bankierem największych dobroczyńców. W laboratorium Nikoli Tesli po raz pierwszy znajduje się uszkodzony atom.

Tesla : Tak, to niektóre z moich najważniejszych odkryć. Jestem pokonanym człowiekiem. Nie zrobiłem wszystkiego, co mogłem.

Reporter  : O co chodzi, panie Tesla?

Tesla  : Chciałem oświetlić całą ziemię. Jest wystarczająco dużo prądu, aby stać się drugim słońcem. Światło pojawiłoby się wokół równika, jak pierścień wokół Saturna.

Życie ma nieskończoną liczbę form i obowiązkiem naukowców jest znaleźć je we wszystkich formach materii. Kluczowe są trzy rzeczy. Po prostu ich szukam. Wiem, że jej nie znajdę, ale nie oddam jej.

Dziennikarz  : Co to za rzeczy?

Tesla : Jednym problemem jest jedzenie. Jaką gwiezdną lub ziemską energię nakarmić głodnych na ziemi? Jakie wino nalałeś każdemu spragnionemu, aby mógł się radować w swoim sercu i zrozumieć, że jest bogiem?

Wiem, że grawitacja jest podatna na wszystko, czego potrzebujesz, aby latać, i nie zamierzam tworzyć samolotów (samolotów lub pocisków), ale raczej nauczyć osobę odzyskiwać przytomność na własnych skrzydłach. Próbuję obudzić energię zawartą w powietrzu. Istnieją główne źródła energii. To, co jest postrzegane jako pusta przestrzeń, jest tylko przejawem materii, która się nie budzi.

Nie ma pustej przestrzeni na tej planecie ani we wszechświecie. Czarne dziury, o których mówią astronomowie, to najpotężniejsze źródła energii i życia.

Dziennikarz : Ptaki przylatują codziennie rano pod okno twojego pokoju w hotelu „Valdorf-Astoria” na trzydziestym trzecim piętrze.

Tesla  : Człowiek musi być sentymentalny do ptaków. To przez jego skrzydła. Kiedyś ludzie to mieli, rzeczywistość i to, co widzialne!

Reporter  : Nie przestałeś latać w Smiljan od tamtych odległych dni!

Tesla  – chciałem odlecieć z dachu i spadłem – obliczenia dzieci mogły się mylić. Pamiętaj, że młodzieżowe skrzydła mają wszystko w życiu!

Dziennikarz  : Twoi fani narzekają, że atakujesz teorię względności. Dziwne jest to, że twierdzisz, że rzecz nie ma energii. Wszystko jest pełne energii, gdzie to jest?

Tesla  : Najpierw była energia, potem materia.

Dziennikarz  : Pytanie, które można by zadać na początku tej rozmowy. Czym była dla pana energia elektryczna, drogi panie Tesla?

Tesla  : Wszystko jest elektrycznością. Na początku było to światło i nieskończone źródło, z którego czerpie materiał i rozprowadza go we wszystkich formach, które reprezentują wszechświat i ziemię ze wszystkimi aspektami życia. Czerń to prawdziwe oblicze światła, po prostu go nie widzimy. To niezwykła łaska dla ludzi i innych stworzeń. Jedna z jego cząsteczek ma światło, ciepło, jądro, promieniowanie, energię chemiczną, mechaniczną i niezidentyfikowaną.

Ma moc podróżowania po Ziemi po jej orbicie. To prawdziwa dźwignia Archimedesa.

Reporter  : Panie Tesla, jest pan zbyt uprzedzony co do elektryczności.

Tesla  : Jestem elektrycznością. Lub jeśli chcesz, jestem elektrycznością w ludzkiej postaci. Jesteś elektrycznością; Pan Smith też, ale nie zauważasz.

Reporter  : Czy to jest twoja zdolność do przepuszczania przez twoje ciało prądów o wartości miliona woltów?

Tesla  : Wyobraź sobie ogrodnika zaatakowanego przez zioła. To byłoby naprawdę szalone. Ludzkie ciało i mózg składają się z dużej ilości energii; Większość elektryczności jest we mnie. Energia, która u każdego jest inna, czyni ludzi „ja” lub „duszą”. Dla innych stworzeń „dusza” rośliny jest „duszą” minerałów i zwierząt.

Funkcja mózgu i śmierć przejawiają się w świetle. Moje oczy w młodości były czarne, teraz niebieskie, az biegiem czasu i wraz ze wzrostem napięcia w mózgu stają się bliższe bieli. Biały to kolor nieba. Pewnego ranka przez moje okno wylądował biały gołąb, a ja go karmiłem. Chciała mi powiedzieć, że umiera. Z jego oczu wypłynęły promienie światła. Nigdy nie widziałem tyle światła w oczach stworzenia, jak u tej gołębicy.

Reporter  : Twój personel laboratoryjny opowiada o błyskach światła, płomieniach i błyskawicach, które pojawiają się, gdy jesteś zły lub jesteś w niebezpieczeństwie.

Tesla : To psychologiczne wyładowanie lub ostrzeżenie, aby być czujnym. Światło zawsze było po mojej stronie. Czy wiesz, jak odkryłem wirujące pole magnetyczne i silnik indukcyjny, które uczyniły mnie sławnym, gdy miałem 26 lat? Pewnej letniej nocy w Budapeszcie, mój przyjaciel Sigetijem i ja oglądaliśmy zachód słońca.

Tysiące pożarów zmieniło się w tysiące płonących kolorów. Przypomniałem sobie Fausta i recytowałem jego wersety, a potem zobaczyłem wirujące pole magnetyczne i silnik indukcyjny, jak we mgle. Widziałem ją na słońcu!

Dziennikarz  : Obsługa hotelowa mówi, że w momencie błyskawicy izolują się w pokoju i rozmawiają ze sobą.

Tesla  : Mówię do grzmotów i błyskawic.

Dziennikarz  : Z tobą? W jakim języku, panie Tesla?

Tesla : głównie mój język ojczysty. Ma odpowiednie słowa i dźwięki, zwłaszcza w poezji.

Dziennikarz  : Czy wyobraźnia jest dla ciebie bardziej realna niż samo życie?

Tesla  : ożywia życie. Karmiłem się moim nauczaniem; Nauczyłem się kontrolować emocje, sny i wizje. Zawsze chciałem, bo to podsycało mój entuzjazm. Żyłem w ekstazie przez całe moje długie życie. To było źródło mojego szczęścia. Przez lata pomogło mi znieść pracę, która trwałaby pięć żyć. Ze względu na światło gwiazd i mocne wiązanie najlepiej jest pracować w nocy.

Dziennikarz  : Czy uważasz, że czas można pozbyć się?

Tesla : Niezupełnie, ponieważ pierwszą cechą charakterystyczną energii jest to, że się ona przekształca. Jest w ciągłej transformacji, jak chmury taoistów. Ale można wykorzystać fakt, że człowiek zachowuje świadomość po życiu ziemskim. W każdym zakątku wszechświata jest energia życia; Jedną z nich jest nieśmiertelność, której pochodzenie leży poza człowiekiem i która go czeka.

Wszechświat jest duchowy; W ten sposób jesteśmy w połowie drogi. Wszechświat jest bardziej moralny niż my, ponieważ nie znamy jego natury i nie wiemy, jak zrównoważyć z nim nasze życie. Nie jestem naukowcem, nauka jest chyba najwygodniejszym sposobem znalezienia odpowiedzi na pytanie, które zawsze mnie prześladowało i które zamieniało moje dni i noce w ogień.

Dziennikarz  : Ale panie Tesla, zdajesz sobie sprawę, że jest to konieczne i uwzględnione w konstytucji świata!

Tesla  : Kiedy mężczyzna jest w szoku; że twoim ostatecznym celem powinno być podbiegnięcie do spadającej gwiazdy i próba złapania jej; Zrozumiesz, że dzięki temu otrzymałeś życie i zostaniesz zbawiony. Gwiazdy wreszcie będą mogły złapać!

Dziennikarz  : A co się wtedy stanie?

Tesla  : Stwórca roześmieje się i powie: „Upada tylko wtedy, gdy go ścigasz i złapiesz”.

Dziennikarz  : Czy nie jest to sprzeczne z kosmicznym bólem, o którym tak często wspominasz w swoich pismach? A czym jest kosmiczny ból?

Tesla : Nie, ponieważ jesteśmy na ziemi… Jest to choroba, o której większość ludzi nie wie. W pewnych okresach cały wszechświat miał dość siebie i nas. Zniknięcie gwiazdy i pojawienie się komet wpływa na nas bardziej, niż możemy sobie wyobrazić. Relacje między istotami na ziemi są jeszcze silniejsze, dzięki naszym uczuciom i myślom kwiat będzie miał jeszcze piękniejszy zapach lub pozostanie cichy.

Musimy poznać te prawdy, aby zostać uzdrowionym. Lekarstwo jest w naszych sercach i równomiernie w sercach zwierząt, które nazywamy wszechświatem.

https://news-for-friends.com/

58205
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *