Trójkąt Bermudzki i jego tajemnica ?

Trójkąt Bermudzki to mityczna część Oceanu Atlantyckiego, która graniczy z Miami, Bermudami i Portoryko, gdzie z czasem zniknęły dziesiątki statków i samolotów.

Niewyjaśnione okoliczności dotyczą niektórych z tych incydentów, w tym przypadku, w których piloci Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych byli zdezorientowani, kiedy latali nad tym obszarem; Samoloty nigdy nie zostały znalezione.

Oczywiste jest, że inne statki i samoloty zniknęły z tego obszaru przy dobrej pogodzie, nawet bez wysyłania sygnałów radiowych do tego obszaru.

Teorie trójkąta bermudzkiego
Chociaż sformułowano różne paradoksalne teorie dotyczące trójkąta bermudzkiego, żadna z nich nie pokazuje, że znikanie to występuje częściej na tym obszarze niż w innych częściach oceanu. W rzeczywistości wiele osób podróżuje przez region codziennie bez żadnych incydentów.

Trójkąt Bermudzki Diabelski Trójkąt zajmuje powierzchnię około 1,1 miliona kilometrów kwadratowych w południowo-wschodnim rogu Florydy.

Trochę historii
Kiedy Krzysztof Kolumb odbył swoją pierwszą podróż do Nowego Świata, powiedział, że pewnej nocy do morza wpadł wielki ogień, prawdopodobnie meteoryt, i że kilka tygodni później było dziwne światło. Napisał także dziwne linie kompasu.

Od 1964 roku, kiedy pisarz Vincent Gaddis ukuł termin „trójkąt bermudzki” w artykule w czasopiśmie, w regionie miały miejsce inne tajemnicze incydenty, w tym trzy samoloty pasażerskie, które upadły pomimo wiadomości, że wszystko jest w porządku.

Charles Berlitz, którego dziadek założył szkoły językowe w Berlinie, ożywił legendę w 1974 roku dzięki rewelacyjnemu bestsellerowi legendy. Od tego czasu dziesiątki pisarzy paranormalnych oskarżyli rzekomą trójkąt o śmiertelność wszystkich możliwych sporów z obcokrajowcami.

Atlantyda, potwory morskie, odkształcenia czasowe i odwrócone pola grawitacyjne wyjaśniają anomalie magnetyczne, skrzepy krwi morskiej lub ogromne erupcje dna morskiego. Istnieje jednak możliwość, że istnieje więcej niż jedna teoria, która ujawnia tajemnicę, ale kilka czynników.

Kilka pytań
Czy to prawdziwy trójkąt?

Obszar znany jako trójkąt bermudzki nie jest obszarem zarejestrowanym. Nie ogranicza się do map, ale powinien rozciągać się od Miami, Florydy, Bermudów i San Juan do Puerto Rico, linii, które razem tworzą trójkąt równoboczny.

Co sprawia, że ​​ta część świata jest tak ekstrawagancka i atrakcyjna?

Tylko w 1945 i 1965 r. W regionie rozbiło się do pięciu samolotów, aw 1800 i 1963 r. Dziesięć statków zatonęło lub zniknęło. Biorąc pod uwagę zakres tej tajemnicy lub mitu, wiele odniesień, szczególnie w Internecie, logicznie odnosi się do znacznie dłuższej listy zaginionych osób.

Wynik obrazu dla Trójkąta Bermudzkiego
Kiedy zaczęły się poszukiwania tego trójkąta?

Tajemnicza reputacja trójkątów bermudzkich rozpoczęła się 5 grudnia 1945 r., Kiedy zespół pięciu torped amerykańskiej marynarki wojennej w locie 19 zniknął podczas regularnych ćwiczeń.

Samoloty były w pełni wyposażone i przetestowane przed opuszczeniem bazy morskiej w Fort Lauderdale na Florydzie. Tym, co sprawiło, że zniknięcie stało się jeszcze bardziej tajemnicze, był fakt, że miało ono miejsce w czasie pokoju, co zmniejszyło prawdopodobieństwo ich śmierci.

Przed utratą kontaktu drogą radiową na południowym wybrzeżu Florydy poinformowano, że kapitan Flight 19 powiedział: Wszystko wydaje się dziwne, nawet ocean i my wchodzimy w białe wody, wszystko wydaje się normalne.

Samolotu i 14 członków załogi nigdy nie znaleziono, pomimo długiego dochodzenia prowadzonego przez rząd. W rzeczywistości wysłano samolot poszukiwawczo-ratowniczy z 13 ludźmi na pokładzie, aby znaleźć zaginiony samolot, ale samolot i jego pasażerowie również w niewytłumaczalny sposób zniknęli. Wzmocniona została przerażająca reputacja Trójkątów Bermudzkich.

Zaginięcia w Trójkącie Bermudzkim.

Trójkąt Bermudzki znany jest z tego, że znika wszystko – od ładunku po samolot. Tajemnicze jezioro pokryte jest plotkami o nadprzyrodzonej aktywności.

W ubiegłym wieku trójkąt bermudzki wchłonął statki i zabił setki ludzi. SS Marine Sulphur Queen, przerobiony tankowiec T2 z 39 członkami załogi, zaginął u południowego wybrzeża Florydy.

Jego ostatnia wiadomość miała miejsce 4 lutego 1963 r., Kiedy wysłał normalną wiadomość radiową. Kiedy przestali otrzymywać raporty, wysłali grupy badawcze w celu zbadania sprawy.

zrodlo

1835

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *