Giichi Shiota i jego spotkanie z kosmitą.

Giichi Shiota widział wcześniej UFO i nie wstydził się o tym mówić, ale 24 marca 1975 roku Shiota miał zdarzenie, które można by nazwać za bliskie spotkanie trzeciego stopnia. Z bliżej nieznanych przyczyn Shiota znajdował na lokalnym wysypisku śmieci w Kawanoe w Japonii, po zmroku, kiedy doszło do incydentu. Shiota powiedział, że na wysypisku zobaczył coś świecącego w odległości około stu jardów ( 91metrów). Postać znajdowała się jakieś siedem stóp ( 2 metry) nad ziemią i nagle zniknęła.

Powiedział, że kiedy po raz pierwszy zobaczył unoszącą się tą istotę, nagle poczuł miażdżący ból głowy. Nie powstrzymał go jednak ból głowy i postanowił ponownie zobaczyć dziwne zjawisko.

Zdziwiony widokiem tej nieznanej obcej istoty, Shiota miał obsesję na punkcie uchwycenia tej postaci na filmie, aby udowodnić, że jego dziwne spotkanie było rzeczywiste i nie było wynikiem zbyt wybujałej wyobraźni lub gorzej, jak mówili mu to co niektórzy, gdy im opowiadał o UFO.

Wyposażony w co najmniej trzy kamery – z zawziętą determinacją Shiota powrócił w nocy na miejsce wcześniejszego spotkania, i tak noc w noc aż do 31 marca. Jego wysiłek został wynagrodzony. Przeszukując niebo nad wysypiskiem, Shiota zauważył dziwną chmurę, która wydawała się być oświetlona przez, jak powiedział, dziwnie wyglądającą aktywność elektryczną. Znów poczuł miażdżący ból głowy, którego wcześniej doświadczył,

gdy pojawiła się, ta świecąca rzecz. Kiedy podniósł wzrok, to znalazł się, jak to opisał, w niebieskawo-białym wyładowaniu elektrycznym, które to unosiło przed nim się od około 300 stóp ( 91metrów). Ta obca postać zaczęła się do niego zbliżać. Kiedy była około pięćdziesięciu jardów (45 metrów) od niego, Shiota stwierdził, że istota ta jest ​​wysoka na sześć stóp (1,8 metra). Postać zatrzymał się, i następnie wykonała szybki ruch w prawo, pokonując jakieś trzydzieści jardów (27 metrów) w nie więcej niż w sekundę. Potem zniknęła tuż przed jego

oczami. Giichi oszacował, że całe to spotkanie trwało nie dłużej niż minutę. Zdjęcia poniżej są jednym dowodem na prawdziwość tego zdarzenia, spotkania Shioty z dziwną istota tamtej nocy. Ustalono również, że zaledwie miesiąc przed niezwykłym spotkaniem Shioty, w Kofu City w Japonii, dwaj młodzi studenci twierdzili również, że mieli spotkanie twarzą w twarz z nieznaną obcą istotą.

Nie wiadomo, czy istnieje bezpośredni związek między tymi dwoma dziwnymi przypadkami – z wyjątkiem przybliżonego czasu tych incydentów. Giichi Shiota nigdy więcej nie spotkał tej dziwnej osoby, ale cokolwiek to było – czy to kosmita, międzywymiarowa istota, podróżnik w czasie, czy duch – zdjęcia dowodzą, że to coś było prawdziwe, a nie wytworem jego wyobraźni.

995
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *