Teoria pozaziemskiego pochodzenia kotów, czy zostały one sprowadzone na ziemię?

Ostatnie badania wykazały, że kot nie był wśród ludzi od niepamiętnych czasów. Uważa się, że podobno koty zostały przywiezione na ziemię przez nadrzędne istoty, jeśli tak było, dlaczego zostały przywiezione na ten świat? Tam skąd pochodzą, musimy być z nimi ostrożni.

Koty pozaziemskie żyją na ziemi. ?
Istnieje hipoteza związana z faktem, że koty są pochodzenia pozaziemskiego, mówi się, że są istotami organicznymi do szpiegowania i informowania o ewolucji rasy ludzkiej do istot wyższych, które znajdują się w innym wymiarze i otrzymują swoje wiadomości poprzez technologię wysoko rozwiniętą w tych zwierzętach.

Warto wspomnieć, że badania wykazały istnienie elementów organicznych, których nauka nie była jeszcze w stanie rozszyfrować, a niektóre z nich zostaną przeanalizowane w tym artykule.


To właśnie w starożytnym Egipcie po raz pierwszy odnotowuje się istnienie kotów, nigdzie indziej w historii nie wspomina się o nich, jakby w tym czasie pojawiły się one na ziemi po raz pierwszy.

W Egipcie byli czczeni jak bogowie, a ich traktowanie było uprzywilejowane w przeciwieństwie do innych gatunków zwierząt.
Najwyraźniej ta cywilizacja zachowywała się tak, jakby właśnie spotkała szczególne istoty, które musiały być szanowane i traktowane z wielką uwagą.

Dla paleontologa Ryana Haupta z Uniwersytetu w Wyoming badanie nowoczesnych kotów w celu określenia ich pochodzenia przodków doprowadziło do wniosku, że pojawiły się one w Egipcie tysiące lat temu.

Dane ze starożytnych praw zakazują ich eksportu, co wyjaśnia pojawienie się tych zwierząt w innych społeczeństwach tysiące lat później.

Egipcjanie uważali ich za bogów, wierzyli, że zostali przywiezieni przez nadrzędne istoty, aby pomóc ludzkości wiedzą techniczną, oprócz tego, że służyli jako towarzystwo i wieczna pamięć o pozaziemskich wizytach na ziemi.

Kiedy kot umarł, miał te same względy, co członek rodziny, gdy umarł, był opłakiwany, balsamowany i pogrzebany w luksusowych strojach i bogactwie według rodziny, do której należał, był pochowany na ważnych cmentarzach, kto zabił kota, groziłby karą śmierci na mocy prawa egipskiego.

Były tam istoty pozaziemskie w kształcie kota.
Koty były nie tylko boskie dary od nadrzędnych istot, były również istoty w postaci kota jako bastet bogini reprezentujący radość i miłość, również można zobaczyć w kilku starożytnych pism do boga słońca Ra w reprezentacji kota i noża w jego ręce.

Ci, którzy dali koty Egipcjanom, dali im portret, a także dzisiejsze projekty robotów czy maszyn są wykonane na obraz i ludzkie podobieństwo.

Mruczenie kotów.
Do dziś naukowcy nie byli w stanie rozszyfrować, w jaki sposób jest produkowany. W przeciwieństwie do innych zwierząt, koty nie mają konkretnego organu do produkcji mruczących, co jest bardzo rzadkie tylko wiadomo, że oscylator neuronowy wysyła impulsy, które są powtarzane w mięśniach krtani, co powoduje, że wibrują one 100 razy na sekundę i rozszerzają struny głosowe, ale to nie wyjaśnia, że dźwięk.

To będzie kluczem do rozszyfrowania skąd one pochodzą, jeśli dowiesz się, co mówią przez te dźwięki, możesz mieć informacje o życiu z innych światów. Prawda, że mruczenie kota dzisiaj jest tajemnicą nauki.

Jego twarz symuluje szare istoty pozaziemskie, jeśli zakryjemy mu uszy lub umieścimy je z powrotem, widać, że przypominają one obrazy, które istnieją w przypadku istot pozaziemskich.

Posiadają właściwości antygrawitacyjne.
Jak również pozaziemskich statków, które przeciwstawiają się grawitacji, ale w niewielkiej formie, to jest wyjaśnienie, przez które mogą one spaść z wielkich wysokości i przeżyć, fakt, że żadne inne zwierzę nie może zrobić. Naukowcy przeanalizowali swój upadek i nie wyjaśniają nadprzyrodzonych zdolności, które pozwalają im manipulować podstawowymi prawami fizyki, spadać tak, jakby grawitacja nie miała na nie wpływu.

Prawda jest taka, że zwierzęta te nie są podobne do żadnych innych z ich szczególnym projektem, uważa się, że zostały one przywiezione na ziemię ze szczególną misją słuchania i patrzenia na wszystko, co robimy, komu dadzą tę informację? Być może nigdy nie dowiesz się, co wiesz, to fakt, że nauka kontynuuje ich analizę i badanie.

1238
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *