Twierdzą, że Youtube desperacko próbował ukryć Reptilianina

Dla najbardziej świadomych osób wiadomo już, że istnieje globalna przykrywka dotycząca kontaktów pozaziemskich i naszych rządów, wiele tajemnic dotyczących tych, którzy zostali oskarżeni lub z którymi się skontaktowano. To dlatego, że inwazja już miała miejsce i nie chcą, żebyśmy o tym wiedzieli. Ostatecznie, dzięki Internetowi, przeciekają dowody, które sprawiają, że górne szczeble elity są niewygodne, zmuszając je do podejmowania desperackich działań.

Eksperci związani z teoriami spiskowymi twierdzą, że obecnie toczy się walka z grzybiczymi istotami, które postanowiły zakwestionować niektóre tajne porozumienia z naszymi rządami. Istoty te, pochodziłyby z systemu gwiezdnego “Draco” i uczestniczyłyby w projekcie, który ma na celu realizację rozbudowanego planu niewolnictwa dla ludzkości.

Tak więc mamy do czynienia z wieloma różnymi gatunkami, a inwazja polega na manipulacji, kontroli umysłu i ciemnych technologiach kontroli natury i ludzi.

Ta manipulacja masami sprawia, że większość ludzi nawet nie przyznaje się do tego, co się dzieje, ponieważ wydaje się to być częścią ludzkiego doświadczenia, zwykłą rozrywką lub częścią montażu. Ten poziom manipulacji i kontroli jest tym, co stanowi inwazję, która trwa od tysięcy lat.

Wydają się igrać z naszym umysłem i energią, to walka częstotliwości, walka o naszą świadomość. Rozumiesz?

Zrodlo

771
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *