Ummity: obcy, którzy mieli kontakt z ludźmi ?

Według tego, co było wiadomo, te istoty pozaziemskie żyją na naszej planecie już od kilku lat, a są nawet tacy, którzy twierdzą, że są bardzo podobne do ludzi.
Życie pozaziemskie jest tematem, który zawsze fascynował ludzi. Nawet wielu astronautów twierdziło, że miało bezpośredni kontakt z tymi istotami z innego świata. I że rząd Stanów Zjednoczonych trzymał to w tajemnicy.

Obecnie wielu badaczy bada konkretną rasę istot pozaziemskich. To jest Ummites. O ile nam wiadomo, obecnie ponad 300 z tych istot infiltruje całą planetę Ziemię.

Tym, który podjął się głębszego zbadania tej sytuacji, jest dziennikarz José Luis Camacho. A w licznych raportach opracowanych w ramach bardzo wyczerpującej pracy, Camacho chciał powiedzieć całą prawdę.

Wszystko, co musisz wiedzieć o obcych Ummitach.
To, co wiemy o tej rasie, to że są oni małą grupą “ludzi”, którzy przeniknęli do naszej planety. Są to istoty pozaziemskie, które mają cechy fizyczne podobne do rasy ludzkiej.

Planeta, z której pochodzą Ummity, jest oddalona od Ziemi o ponad 14 lat świetlnych. Mają naprawdę zaawansowaną technologię, która pozwoliła im pozostać niezauważonymi wśród nas wszystkich.

Według tych źródeł, tylko do roku 2017, na Ziemi było ponad 230 Ummitów, rozsianych po całym świecie. W raportach z tego dochodzenia, które twierdzą, że miały kontakt z Ummitami, stwierdza się, że oni sami twierdzą, że istnieją wśród nas inne rasy.

Tak zwani reptilianie są jednym z nich. A to, co Ummici wyrazili o tej amoralnej rasie, to że zamierzają zniewolić Ziemię. Według Ummitów, reptilianie zamierzają zreorganizować przyszłość naszej planety w dość odpychający sposób.

zrodlo

1375
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *