Twierdzą, że obcy są w Himalajach

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że podziemne bazy istot z innych planet istnieją na Ziemi. Nie jest więc zaskoczeniem, że od pewnego czasu ludzie mieszkający w małej wiosce w górach Himalajów Pradesh w Indiach donoszą o obserwacjach kosmitów, którzy pojawili się w dzień i w nocy w wysokich, lodowatych górach Himalajów. Co więcej, są pewni, że te istoty budują kolosalną podziemną bazę.

Od 2004 roku ludzie na tym obszarze raportowali obecność UFO, opisując je jako duże, cylindryczno-kształtne obiekty. Następnie odnotowali oni obecność obiektów wykonanych z bardzo nieprzezroczystego srebra i innych w formie małych, bardzo szybkich krążków, wszystkie przelatujące nad lodowcami północnych Chin, około czterdzieści kilometrów od granicy Indii i Chin. Wśród mieszkańców mówi się, że przedmioty obserwowane w nocy lśniły kolorami czerwonymi i złotymi.

Indyjski korpus wojskowy, jak również okoliczni mieszkańcy zwiedzają obecnie teren Himalajów Tarai. W ten sposób raportując wiele dziwnych zjawisk i obserwacji niezidentyfikowanych obiektów niemal codziennie. Kilku indyjskich pilotów stwierdziło nawet, że obiekty te są niezwykle zaawansowane.

Kilka dni temu mały chłopiec z Napalu wykonał rysunek obiektu, który widział na niebie, z oczywistymi cechami statku kosmicznego. Mały chłopiec mógł to zobaczyć podczas zabawy z kilkoma przyjaciółmi. Dzieci zadeklarowały, że te dziwne statki nie emitują żadnego hałasu i mogą startować pionowo z dużą prędkością i pozostają zawieszone w powietrzu, wbrew wszelkim prawom grawitacji. Ponadto wspomnieli oni, że z jednej chwili na drugą są zdolni do znikania.

Raporty indyjskich sił powietrznych o osobach pozaziemskich i UFO
Do tego dochodzą oświadczenia Indyjskich Sił Powietrznych, gdzie donoszą o ciągłych dziwnych obserwacjach latających statków w Himalajach, bardzo blisko granicy z Chinami. Wtedy młody buddysta tybetański, który był w Indiach, powiedział ostatnio, że taka dziwna działalność istnieje od 1998 roku.

Według naukowców z indyjskiej służby geologicznej, te UFO przylatują nad określonym obszarem Tarai, na przestrzeni stu kilometrów kwadratowych. Te tajemnicze wizyty trwają cały rok. Tymczasem eksperci w dziedzinie UFO i ogólnie ufologii potwierdzają, że istoty Syriusza wkrótce przybędą na planetę i przedstawią się w sposób publiczny.

1274
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *