Kto kontroluje Ziemię? Istoty pozaziemskie? Albo inny rodzimy gatunek?

 Było wiele roszczeń od różnych ludzi mówiących o pozaziemskim zaangażowaniu w ludzkie sprawy. Sięgają one do czasów starożytnych, do czasów współczesnych i do wewnętrznego działania światowych rządów.

Wiele z tych twierdzeń, relacji, a nawet obserwacji niewątpliwie pewnego dnia okaże się być takimi czy innymi pozaziemskimi gośćmi. Jednak co do tego, kto kontroluje planetę – w tym decyzje nielicznych, które wpływają na wielu – może okazać się czymś innym.

Niektórzy nazywają ich „elitą” lub nawet „gadami”, co sugeruje, że są „obcy” istotom ludzkim, w przenośni lub dosłownie (w zależności od twojej perspektywy). To może być prawda. Czy byłoby jednak również prawdą, że nie są one obce Ziemi, a raczej inny rodzimy, choć tajemniczy gatunek? Ten, którego wpływ sięga starożytności, i ten, który od tego czasu nie zrezygnował z kontroli nad ludzkością?

Jedną z wiadomości, które niedawno pojawiły się w mediach społecznościowych, są twierdzenia rzekomego demaskatora Edwarda Snowdena, że ​​„Wielcy biali kosmici rządzą Ameryką!

Według Snowdena ta „obca rasa” przyczyniła się również do bardzo przyspieszonego tempa niemieckiego przezbrojenia w latach 30. Pozwoliłoby to nazistom na ucieczkę w całej Europie, walcząc w porównaniu z źle wyposażonymi przeciwnikami. Wielu z tych wysoce zaawansowanych niemieckich naukowców i ekspertów ds. Broni spotkało się w Ameryce w ramach „Operacji Spinacz”. Snowden twierdzi, że niedługo potem, we wczesnych latach pięćdziesiątych, ci „wielcy biali” zostali „sprowadzeni” do Ameryki.

Odnieśliśmy się już do pozornych spotkań prezydenta Eisenhowera. Chociaż niektóre szczegóły różnią się od „wyciekłych” informacji Snowdena, ogólna przesłanka zarzutów jest taka sama.

Chociaż łatwo jest odrzucić te relacje, które są czystym absurdem i fantazją, jak w przypadku większości tego rodzaju twierdzeń, jeśli są fałszywe, zwykle zawierają elementy prawdy. Warto pamiętać, że wiele z tego, co ujawnił Snowden, wydaje się (przynajmniej z pozoru) bardzo dokładne. Chociaż w świecie podwójnego krzyżowania się i dezinformacji w ramach prawdziwej prawdy, wszystkie informacje powinny być dokładnie zbadane.

Nawiasem mówiąc, wiele raportów o tak zwanych „gadzich” stworzeniach często wskazuje, że są one duże i mają dziwny, blady „złamanej bieli” kolor. Wrócimy do tego możliwego połączenia gadów później

„Drugi gatunek” kontroluje gospodarkę i religię świata!

Chociaż trochę mniej dramatyczne, ale z pewnością nie mniej niepokojące, są twierdzenia Karen Hudes, pracownika Rady Gubernatorów Banku Światowego, powszechnie uważanej za rozsądną i szanowaną w swojej dziedzinie. Dziwne, jak nagle mówi, że „drugi gatunek” kontroluje wszystkie aspekty pieniędzy i religii na Ziemi.

W wywiadzie wyjaśnia, że ​​„drugi gatunek” kontroluje światową gospodarkę i przywództwo głównych religii. Znowu jest to stwierdzenie składane wielokrotnie przez wiele osób, z wieloma różnymi tendencjami.

Jednak może być ważne, aby zwrócić uwagę na brzmienie jego słów. Podkreśla, że ​​nie odnosi się do istot pozaziemskich per se, ale do dobrze zdefiniowanego „innego” gatunku niż człowiek.

Ponownie, chociaż może być ważne, aby zakwestionować źródło i platformę oraz, co ważniejsze, potencjalne korzyści dla nich z takich „wycieków” informacji, jest w porządku. Nawet niezwykłe, że ktoś by to powiedział, zwłaszcza osoba, która zajmował tak wysoką pozycję

Jeśli z powodów argumentacyjnych nazwiemy ten „drugi gatunek” gadami, jak wielu innych badaczy jest tego bardziej niż pewnych, może to oznaczać, że nie są one „jaszczurami kosmicznymi”, ale inną inteligentną i rodzimą formą życia

Chociaż nie jest sam w swoich twierdzeniach, autor David Icke jest prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych osób, które twierdzą, że cała planeta jest rządzona przez stosunkowo niewielką liczbę ludzi i rodzin „w rodowodzie światowym”. Te rodowody sięgają starożytnego Egiptu i dalej, do Babilonu i Sumeru. Niektórzy uważają nawet, że są wynikiem Anunnaki, którzy według legendy stworzyli ludzi jako rasę niewolników, łącząc swoje DNA z „najbardziej rozwiniętym rodzimym naczelnym!”.

Sam Icke twierdzi, że te rody są „gadzimi

 Na przykład wszyscy prezydenci Stanów Zjednoczonych są spokrewnieni z tymi liniami – w taki czy inny sposób – większość z nich ma bezpośrednie powiązania z rodzinami. Rodziny królewskie w całej Europie – w tym brytyjska rodzina królewska – również łączą się z tymi liniami. Podobnie jak główne banki i wpływowe postacie w całej historii.

Nagle twierdzenia o „wielkich białych kosmitach” widziane obok tych udowodnionych powiązań z elitarnymi rodzinami nie wydają się takie dziwne. Mimo że wielcy biali kosmici są w rzeczywistości wielkimi białymi gadami – lub drugim gatunkiem.

Lista sumeryjskich królów

Jeśli spojrzymy na listę sumeryjskich królów, jest oczywiste, że panowanie władców przed potopem będzie trwało przez setki lat. Dopiero po tym okresie królestwa stały się bardziej reprezentatywne dla długości ludzkiego życia, jaką znamy dzisiaj.

Czy to możliwe, że całe życie ludzkie przed potopem trwało kilkaset lat? Jeśli tak, dlaczego długość życia ludzi zmniejszyła się po tym okresie i jaka była tego przyczyna?

A może władcy epoki przed potopem byli gatunkiem obcym dla ludzi – rodzimym czy nie? To, czy to życie przyszło z kosmosu tysiące, może miliony lat temu, czy też rozwinęło się tutaj i jest nam nieznane, jest przedmiotem debaty.

Biorąc pod uwagę niektóre teorie Davida Icke, czy ci przywódcy mogli wycofać się w cień? Rządzić potajemnie przez przymus, a nawet przez jakąś metamorfozę lub zdolność posiadania? Wydaje się to naciągane, ale niektórzy powiedzieliby, że jest to spowodowane uwarunkowaniami pokoleń, aby takie pojęcia były śmieszne.

Nawiasem mówiąc, Icke wspomina, że ​​rządząca elita, która jest „stuprocentową linią krwi”, w rzeczywistości żyje setki lat i po prostu posiada swojego gospodarza. Czy są bezpośrednimi potomkami pierwszych królów, którzy sami panowaliby przez setki lat?

Czy ten „drugi gatunek” może okazać się dokładniej pierwszym gatunkiem? A jeśli „kontrolują światową gospodarkę”, czy my, ludzie, nadal możemy być niewolnikami, ale innego typu? Nie pracujemy już za złoto w „brzuchach kraju”, ale teraz pracujemy nad jego cyfrową wersją!

https://areazone51ufos.blogspot.com/2021/01/qui-controle-la-terre-extraterrestres.html

4005
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *