Znany naukowiec twierdzi, że na Ziemi istniała starożytna obca cywilizacja

Jeden z renomowanych naukowców uważa, że w pewnym momencie zaginiona obca cywilizacja stworzyła życie na Ziemi, i że wyginęła lub zniknęła z naszej planety. Naukowiec spekuluje, że miliony lat temu starożytny gatunek obcy uczynił Ziemię swoim domem, zanim Wenus oraz merkury i zniknęły jako planety o warunkach mieszkalnych.

Twórca artykułu (The Ancient Indigenous Technological Species), naukowiec James Wright, również uważa, że istnieje możliwość, że gatunek ten migrował z naszej planety, gdy warunki same zaczęły brakować.

Dlaczego nie ma dowodów na istnienie starożytnych obcych cywilizacji, które zamieszkiwały ziemię?
Teoria naukowca stwierdza, że tektonika płytowa naszej planety usunęła wiele różnych śladów i dowodów na istnienie obcego życia, które mogło zamieszkiwać Ziemię ponad miliard lat temu, pozostawiając kilka niewielkich ilości dowodów, które sprawiają, że bardzo trudno jest wyciągnąć wnioski dotyczące tej teorii.

Naukowiec zwraca uwagę, że wszelkie oznaki istnienia obcej cywilizacji , które dziś pozostają nienaruszone, pochodziłyby sprzed milionów lat, co bardzo utrudnia archeologom i badaczom znalezienie wystarczających dowodów, aby dojść do dokładnych wniosków.

W przeciwieństwie do dowodów, które można znaleźć na naszej planecie, naukowiec wskazuje, że na Marsie, na powierzchni Księżyca lub być może w naszym układzie słonecznym może być więcej dowodów niż można znaleźć na Ziemi.

Naukowiec jest optymistą i wierzy, że dowody na to, że obca rasa zamieszkiwała ziemię prędzej niż później, zostaną znalezione, a jego teoria potwierdzona, pewny, że dowody mogą być znalezione pod powierzchnią naszej planety.

Naukowiec skłania się ku przekonaniu, że struktury te zostały ukryte pod powierzchnią naszej planety dzięki wielkim zmianom, jakie zaszły od tysięcy lat, w których dzięki różnym ruchom płyt tektonicznych wyeliminowały one dowody istnienia starożytnej cywilizacji pozaziemskiej, która żyła na Ziemi.

Czy konspiratorzy ukrywają informacje o pozaziemskiej cywilizacji, która zamieszkiwała ziemię?
Jest oczywiste, że coś istniało i że do dziś coś istnieje, ale naukowiec mówi o amerykańskiej agencji kosmicznej NASA, która jest odpowiedzialna za eliminowanie wszelkiego rodzaju dowodów lub danych znalezionych na temat tej cywilizacji, która istniała na naszej planecie.

1235

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *