Obca cywilizacja może komunikować się z Ziemią ?

W ciągu ostatnich kilku lat odnotowano wiele bardzo tajemniczych zjawisk na całej planecie, wiele z nich odnosi się do obcych wydarzeń na Ziemi, pomimo dezaprobaty środowiska naukowego. Ale nie ma logicznego sposobu na wyjaśnienie tajemniczego filaru jasnoczerwonego światła, które pojawiło się na kanadyjskim niebie. Wielu ufologów twierdzi, że ten słup jasnoczerwonego światła jest niczym innym jak sygnałem lub przesłaniem od jakiejś rozwijającej się istoty, wysyłającym go do swojej obcej cywilizacji.

Jak widać w ogromnej ilości obrazów ukazujących te dziwne promienie, zwykle pojawiają się one w pionie, emanując wielką jasnością czerwieni, błękitu lub fioletu. Dzięki ogromnej liczbie internautów, obrazy tych tajemniczych zjawisk zostały udostępnione, więc teraz dużo więcej osób zastanawia się, czy jest to rzeczywiście zjawisko naturalne, czy też będzie miało sztuczne pochodzenie, o którym nie chcieli nam powiedzieć?

Secureteam10, słynny Youtube’owy kanał tajemnic i ufologii wrzucił niedawno kolejny film, w którym można zobaczyć dziwny słup światła spadający z nieba. Tuler Glockner, jeden z odpowiedzialnych za wspomniany kanał, próbował wyjaśnić tajemnicze zjawisko, które zostało zarejestrowane w dzielnicy mieszkalnej Edmonton w Kanadzie, mówiąc coś dziwnego, co mogło się wydarzyć na niebie.

Czy środowisko naukowe nie może zaprzeczyć, że są to obce wiadomości?
Ten filar czerwonego światła jest zagadką dla całej społeczności naukowej, ale twierdzi, że jego źródłem było niebo. Ponadto, jak widać na filmach wideo, słup światła jest całkowicie nieruchomy przez cały czas, więc nietrudno było go zobaczyć z powierzchni. Po opublikowaniu filmu, stał się on wirusem, wywołując wiele wątpliwości wśród użytkowników portali społecznościowych i Internetu w ogóle.

Wielu ufologów i teoretyków podpisało, że te tajemnicze słupki czerwonego światła, które tworzą się na niebie, pochodzą od istot pozaziemskich. Zgodnie z teorią, cywilizacje z innych galaktyk zamieszkują naszą planetę, śledząc naszą ewolucję i interweniując w dramatycznych sytuacjach w całej naszej historii.

Możliwa broń laserowa od światowych elit?
Nie jest to jednak jedyna teoria; inni ludzie uważają, że te dziwne słupy światła to nic innego jak broń energetyczna skierowana w niebo lub atmosferę. Jak już kilkakrotnie wspomniano, broń energetyczna kierowana (DEW) jest technologią istniejącą, choć obecnie znajduje się w okresie próbnym. Analiza przeprowadzona na potrzeby Kongresu USA wspominała o tej broni, opisując ją jako zdolną do generowania skoncentrowanej energii elektromagnetycznej, oprócz cząstek atomowych i subatomowych.

Istnieją jednak pewne problemy operacyjne, które mogą mieć wpływ na budowę funkcjonalnej broni laserowej na potrzeby wojny, chociaż widzieliśmy już, że jest to nieprawda, kiedy Władimir Putin prezentował swój najnowocześniejszy arsenał wojenny, w którym znajdowała się broń laserowa.

Sceptycy się wypowiadają.
Oczywiście, tym bardziej sceptyczni są innego zdania. Filary światła są dla nich bardzo powszechnym zjawiskiem atmosferycznym, które jest znane, odpowiednio, jako filary światła. Chociaż przypominają one zorzę polarną, wcale nie są spokrewnione, ponieważ są powodowane przez elektrycznie naładowane cząsteczki z atomów stymulujących przestrzeń kosmiczną w górnej atmosferze planety, co powoduje, że uwalniają one ten “pokaz” światła. Filary natomiast powstają w bardzo niskich temperaturach, kiedy lód w kształcie sześciokąta tworzy się w atmosferze niżej niż zwykle.

1218
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *