Satelita Google Maps przechwytuje dziwne struktury obcych w Chinach


Satelita Google po raz kolejny odkrył serię dziwnych struktur, znajdowała się ona na chińskiej pustyni. Zgodnie z oczekiwaniami, narodziło się wiele teorii na temat tego odkrycia, począwszy od obcych sygnałów, które można zobaczyć z kosmosu, po tajne bazy technologiczne i laboratoria. Cokolwiek to za dziwne struktury, rząd chiński nie wypowiedział się na ich temat

Możliwe oznaki życia pozaziemskiego?
Jesteśmy już świadomi, że na powierzchni Ziemi znajdują się starożytne, tajemnicze struktury, z których niektóre istnieją od tysięcy lat. Wydaje się, że są to pozostałości starożytnych społeczeństw, lub dowód, że były one w stanie stworzyć złożone społeczeństwa z technologią podobną do dzisiejszej.

W Peru, na przykład, mamy Nazca Lines, zestaw setek dziwnych symboli w kształcie zwierząt, wszystkie wyryte na podłodze Nazca Desert. Nikt nie wie, czym są, jaka była ich funkcja, ani nawet co oznaczają. Ale nie tylko oni tam są, są rozproszeni po całym świecie, możemy nawet znaleźć dziwne oznaczenia w Kazachstanie. I choć wiele z tych dziwnych starożytnych dzieł powstało tysiące lat temu, zawsze znajdujemy “nowe” struktury.

Teraz jesteśmy na najbardziej oddalonej pustyni w Chinach, gdzie mogliśmy obserwować te tajemnicze struktury. Co one przedstawiają, co oznaczają, czym są?

Czy rządy dysponują technologią pochodzącą z cywilizacji pozaziemskich?
Eksperci od UFO twierdzą, że oznaczenia te są niczym więcej jak śladem jakiejś sekretnej bazy kosmitów w środku Ziemi. Oczywiście zdjęcia te zapoczątkowały silną debatę na portalach społecznościowych i specjalistycznych forach, gdzie różni użytkownicy i eksperci pytają i wyrażają swoje opinie na ten temat. Najważniejszą kwestią jest to, czy rząd chiński, wraz z mocarstwami światowymi, będzie miał jakiś kontakt pozaziemski, czy też jakąś wymianę technologiczną.

Oczywiście rząd chiński nic na ten temat nie powiedział, tym bardziej po tym, jak wiele osób zarzuciło mu, że wie, iż ukrywa się za takimi sygnałami. Użytkownicy Redditu stwierdzili, że takie sygnały są nie tylko w Chinach, ale i na całym świecie. Twierdzą więc, że jest więcej niż prawdopodobne, że największe rządy świata, takie jak Stany Zjednoczone, Rosja, same Chiny, Wielka Brytania, Niemcy i być może niektóre mniejsze kraje, takie jak Kanada, miały dostęp do technologii obcych

1365
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *