Czy Arkturianie są najbardziej zaawansowaną obcą cywilizacją we wszechświecie?

Arkturianie są wymieniani jako jedna z najbardziej zaawansowanych obcych cywilizacji w galaktyce. Należą one do piątego wymiaru, który jest uważany za bardzo podobny do planety Ziemia, ale z futurystycznymi warunkami. Gatunek ten współpracuje z rasą ludzką jako emocjonalny i duchowy medytator.

Ta obca rasa wykorzystuje swoje zdolności do tworzenia energicznego wkładu przez ludzi, gdy umierają, aby dokonać duchowego oczyszczenia i uzdrowienia, a następnie udzielić odrodzenia.

Arkturianie mają filozofię, która zajmuje się miłością. Uczą, że podstawowym sekretem życia w piątym wymiarze jest miłość. Zwracają uwagę, że strach, negatywność i poczucie winy muszą zostać odrzucone i zamienione na miłość i szacunek.

Acturus jest najważniejszą gwiazdą w gwiazdozbiorze Bootes, znajduje się na waszej rodzimej planecie ponad 150 lat świetlnych od planety Ziemia. Ta fascynująca rasa Obcych posiada jedną z najbardziej zaawansowanych i potężnych technologii w całym wszechświecie, miliony lat temu posiadała poziom technologii podobny do ziemskiego to opiekunowie ziemi .


Ich potężna technologia sprawia, że podróżują po całej Drodze Mlecznej za pomocą statków kosmicznych, które są najbardziej rozwinięte w całej galaktyce. Jest to korzystne dla rasy ludzkiej, ponieważ dzięki łatwości poruszania się Arkturian, Ziemia nie została zaatakowana przez negatywnych Obcych, którzy zamieszkują wszechświat.

Ponieważ złe obce cywilizacje boją się potężnych statków kosmicznych, które mają Arkturianie. Cywilizacją tą rządzą inni z własnego gatunku, których nazywają starszyzną, najbardziej znaną przez miliony lat życia i szanowaną przez populację Acturusa.

Związki z tą cywilizacją pozaziemską
Niewiele wiadomo o interakcji między jedną z tych istot i ludzi, ale niektóre przypadki były znane, w których mieli okazję do fizycznego spotkania z nimi zostaną ujawnione. Zwrócili uwagę na to, że mają ponad 4 stopy wzrostu, mają olbrzymie głowy i oczy w kształcie cukierków. Mają również zieloną skórę z wyraźnymi rysami i 3 palce na każdej dłoni.

zrodlo

7650

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *