Obcy zawarli umowę z USA, aby utrzymać ich istnienie w tajemnicy, mówi były izraelski szef kosmosu

Obca rasa ukrywała się na Ziemi, ale postanowiła zachować swoje istnienie w tajemnicy do czasu, gdy ludzkość będzie gotowa, według Haima Esheda, byłego szefa bezpieczeństwa Izraelskiej Agencji Kosmicznej .

Eshed, lat 87, powiedział, że obcy zawarli  układ z rządem Stanów Zjednoczonych, aby milczeć na temat ich istnienia podczas przeprowadzania eksperymentów. Rozbili też obóz na Marsie, gdzie czasami prowadzą rozmowy z amerykańskimi astronautami. Istoty pozaziemskie, według Esheda, przybyły w pokoju i szukają pomocy ludzkości.

Rząd USA jest świadomy istnienia kosmitów

Eshed, który służył jako izraelski szef ochrony przestrzeni kosmicznej w latach 1981–2010, powiedział, że obcy czekają, zanim ujawnią ich istnienie, aby zapobiec „masowej histerii”.

„Obcy prosili, aby nie ogłaszać, że są tutaj [ponieważ] ludzkość nie jest jeszcze gotowa” – powiedział Eshed w wywiadzie promocyjnym dla nowej książki Hagar Yanai „The Universe Beyond the Horizon – Conversations with Professor Haim Eshed”.

Były szef kosmiczny obnażył, że prezydent Donald Trump był w kontakcie ze starszymi członkami „Federacji Galaktycznej” podczas wezwań do światowych przywódców, takich jak Najwyższy Przywódca Korei Północnej Kim Dzong-un.

„Trump był bliski ujawnienia [istnienia obcego], ale obcy w Federacji Galaktycznej mówią:„ Poczekaj, pozwól najpierw ludziom się uspokoić ”- powiedział Eshed. Termin „Federacja Galaktyczna” odnosi się do głównej galaktycznej lub międzygalaktycznej organizacji, która rządzi obszarami wszechświata. Termin ten jest powszechnie używany w pisaniu science fiction.

Eshed powiedział, że rząd Stanów Zjednoczonych podpisał porozumienie z kosmitami, aby umożliwić im przeprowadzanie eksperymentów na Ziemi. Kontynuował, że istoty pozaziemskie również badają kosmos, próbując zrozumieć całą strukturę wszechświata. – Chcą nas jako pomocników – powiedział Eshed.

Dodał, że obcy mają nadzieję, że ludzka cywilizacja ewoluuje i osiągnie etap, w którym ludzie będą lepiej rozumieć, czym jest przestrzeń i statki kosmiczne.

Eshed twierdzi również, że Amerykanie wylądowali już na Marsie, gdzie obcy zbudowali podziemną bazę, aby pomieścić swoich przedstawicieli i prowadzić rozmowy z astronautami. Amerykańscy astronauci nigdy nie byli na Marsie, a ostatni raz postawili stopę na Księżycu w 1972 roku.

Pomimo swojego wieku Eshed doskonale zdaje sobie sprawę, że jego twierdzenia są dziwaczne: „Gdybym wymyślił to, co mówię dzisiaj, pięć lat temu, byłbym hospitalizowany”. Wcześniej przedstawił te roszczenia kolegom, ale powiedziano mu, że „postradał zmysły”.

Ale Eshed nie wycofuje się ze swoich twierdzeń: „Nie mam nic do stracenia. Otrzymałem stopnie i nagrody, jestem szanowany na zagranicznych uczelniach ”.

Komentarze personelu rządowego na temat twierdzeń Esheda

Rzecznik prasowy National Aeronautics and Space Administration (NASA) wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że poszukiwania obcego życia wciąż trwają.

„NASA bada Układ Słoneczny i nie tylko, aby pomóc nam odpowiedzieć na fundamentalne pytania, w tym czy jesteśmy sami we wszechświecie” – powiedział rzecznik . Tymczasem rzecznik Pentagonu Sue Gogh odmówiła komentarza.

Nick Pope, który kiedyś badał niezidentyfikowane obiekty latające (UFO), takie jak „latające spodki” dla brytyjskiego Ministerstwa Obrony , powiedział, że chociaż twierdzenia mogą być „jakimś praktycznym żartem lub chwytem reklamowym”, Eshed może również być kimś w wiedzieć, kto łamie szeregi.

Twierdzenia, że ​​kosmici odwiedzili Ziemię, krążą od dawna. Wielu entuzjastów kosmitów wskazuje na „Incydent w Roswell” z 1947 r.

https://www.thesun.co.uk/news/13413904/aliens-living-earth-hiding-mars-base/

3644

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *