Duchy w Legionowie ( Mazowieckie )

Paulina widniejąca w moich archiwach również pod pseudonimem “Basia”, opowiedziała o tym co się działo w domu jej partnera za czasów jego dzieciństwa. 

Zgłaszająca : Paulina vel “Basia”

Data zgłoszenia : 13 sierpnia 2022 r.

Miejsce incydentu : Legionowo. woj. Mazowieckie

Relacja :

„W dzieciństwie mój partner mieszkał ze swoją mamą w Legionowie. Jego mama żyła ze swoim partnerem, z którym miała dwie córki – młodsze siostry mojego partnera. Mężczyzna traktował mojego partnera jak rodzonego syna. Niestety zachorował na nowotwór i zmarł. Po jego śmierci w ich domu zaczęły się dziać bardzo dziwne rzeczy. W tamtym czasie były jeszcze w użyciu bardzo grube “dupiaste” telewizory. Partner mamy mojego mężczyzny za życia nie akceptował żadnych rzeczy leżących na telewizorze i nie pozwalał ich kłaść. Jedynie figurkę Matki Bożej akceptował i ta mogła stać na telewizorze. Po jego śmierci wszystkie rzeczy położone na telewizorze – za wyjątkiem figurki Matki Bożej – spadały z niego, były zrzucane jakąś niewidzialną siłą na oczach przerażonych domowników. W nocy odkurzacz sam się włączał. Gdy Krzysiek wstawał, aby go włączyć, odkurzacz sam się wyłączał jak tylko Krzysiek zbliżał się do niego. Mało tego, odkurzacz chodził, mimo iż nie był nawet podłączony do gniazdka (!). „

Jeśli ktoś z państwa chciałby podzielić się swoimi przeżyciami to proszę pisać do mnie na adres e-mail : ponury1@poczta.onet.eu albo na Messenger Fb.

Piotr Gadaj

  • opisany przypadek jest autentyczny, pochodzi z archiwów Piotra Gadaj – badacza zjawisk paranormalnych
562

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *