John F. Kennedy zamordowany za chęć ujawnienia istnienia cywilizacji pozaziemskich?

W 1964 roku, rok po śmierci prezydenta Kennedy’ego, komisja doszła do wniosku, że mężczyzna, który go zamordował, działał sam i nie uczestniczył w żadnym spisku. Dopiero w 2011 r. Ludzie, którzy dokładnie przestudiowali tę sprawę, byli zaskoczeni wiadomością, w której morderstwo prezydenta dotyczyło dokumentu napisanego przez niego, który został skierowany do CIA direct, gdzie zażądał tego Pokaże ci tajne informacje o kosmitach 12 listopada, zaledwie 10 dni przed śmiercią.


Oczywiście to objawienie wywołało wielką kontrowersję, w której różni teoretycy i eksperci ufologii zapewnili, że John F. Kennedy został zabity, ponieważ miał zamiar ujawnić światu istnienie inteligentnych ras pozaziemskich tworzących życie na naszej planecie.
W tym celu musimy wspomnieć o tajemniczym społeczeństwie Skull & Bones, o którym już mówiliśmy w przeszłości. Społeczeństwo, które ma prezydentów Stanów Zjednoczonych wśród swoich członków i które wydaje się być zaangażowane w przypadku możliwego spisku mającego na celu zamordowanie Kennedy’ego. Społeczeństwo to ma członków wielkiej władzy i od wielu lat jest związane z konspiracjami i tajemniczymi rytuałami.
Społeczeństwo to zostało wyróżnione członkami byłego prezydenta Busha jako członków agencji wywiadowczych i sektorów bankowych. Obawiają się, ponieważ ich członkowie, znani jako kościści, wykorzystują swoją moc i wpływy, by dotrzeć do elity kraju amerykańskiego.


Były pilot Johna F. Jennedy’ego, który chce pozostać anonimowy, mówi, że prezydent znał kosmitów.
W ostatnich latach dokonano wielu odkryć poza granicami naszej planety. Obecność wody na Marsie, oceanie pod lodową powierzchnią Enceladusa oraz odkrycie licznych egzoplanet, dają ziemianom nadzieję, że nie będą jedynymi, którzy zamieszkają w ogromnym Wszechświecie. Jednak poza nauką istnieje równoległy świat świadectw, z których część została wydana przez osoby o określonej wadze, które chcą, abyśmy poznali ludzkość prawdę o kosmitach. Nowy dokument „Niepotwierdzony”, według którego Prezydent Kennedy był świadomy obecności UFO i istot innych niż ludzie na naszej planecie, budzi wiele kontrowersji.


Historia byłego pilota
„Prezydent zapytał mnie, co myślę o ludziach jako wyjątkowych we wszechświecie. Powiedziałem mu, że nie sądzę, żeby to było możliwe. Powiedział mi, że ma rację i że istnieje znaczna wiedza na temat UFO i kosmitów na Ziemi – powiedział anonimowy świadek. Dokument w reżyserii Michaela Mazzoli i Stevena Greera, jednej z najwybitniejszych postaci w dziedzinie dyfuzji, ma na celu przede wszystkim ujawnienie tego, co wielu naukowców uważa, że ​​rządy ukrywają przed światowymi wiadomościami na temat życia kosmitów na Ziemi.


Kosmici , terroryzm Czy wszystko ma związek z tym społeczeństwem?
W dokumencie znanym jako 10 najważniejszych tajemnic twierdzi się, że niektórzy przedstawiciele tego społeczeństwa stoją za śmiercią prezydenta Kennedy’ego . Robert Gorden, teoretyk konspiracji, skomentował, że strzały pochodziły z różnych kierunków. To musi być spisek.
Tajne stowarzyszenie Skull & Bones istnieje tylko w Yale. Podobno co roku wybierają piętnastu starszych uczniów, aby rozpocząć ich w grupie na następny rok. Mówi się, że każdy nowicjusz otrzymuje 15 000 $ i zegarek. Źródła potwierdzają, że głównym celem organizacji jest sprawienie, aby każdy członek zajmował ważne stanowiska w kraju.
Czy z rządów, w dziale finansowym, nawet w mediach, śmierć Johna F. Kennedy’ego będzie związana z tym społeczeństwem? Co próbowaliby ukryć?

1252
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *