Przerażające biblijne proroctwo o przybyciu istot pozaziemskich na ziemię

Ta przepowiednia o przybyciu obcych jest coraz bliższa spełnieniu się. Oto jedna z najbardziej zdumiewających i imponujących przepowiedni w Biblii napisana przez proroka Izajasza około 700 lat przed narodzeniem Jezusa. “Hałas tłumów na górach, jak i wielu ludzi na wzgórzach. Hałas królestw narodów zebranych razem, jak armie oceniają wojska do walki. Pochodzą z ziemi daleko od nieba, wszystkie narzędzia gniewu, zniszczą całą ziemię”.

Będzie to wielki dzień Boga Wszechmogącego, dzień wielkiej bitwy pomiędzy oddziałami bestii a oddziałami obcych pod wodzą Jezusa, ponieważ mówiąc, że przyjdą z ostatniego z niebios, oznacza to, że przyjdą z innej planety, innego wymiaru.

Proroctwo biblijne mówi, że ludzie zemdleją z przerażenia, bólu i strachu, gdy będą kontemplować tę pozaziemską inwazję.
Twarze wszystkich antychrześcijańskich żołnierzy zgromadzonych w Armageddonie będą płonąć i zginą w swoich ramionach. Inne proroctwo apokalipsy mówi, że armie, które napotkają sojuszników z bestią, zostaną zmiecione przez miecz, który wyjdzie z ust Chrystusa (Objawienie 19:20). Oznacza to, że będzie to potężny promień śmierci pochodzący od Chrystusa, który spali wszystkie armie świata zebrane w Armageddonie.

Na the wielki dzień Bóg Wszechmogący, the słońce nagle ciemnieć i the księżyc dać swój światło, więc the świat opuszczać w ciemność; To proroctwo Izajasza doskonale współgra z innym wielkim proroctwem, które mówi: “I zaraz po ucisku tamtych dni słońce się zaciemni, a księżyc nie da jej światła, i gwiazdy spadną z nieba, i moce niebios zostaną zachwiane, wtedy na niebie pojawi się znak Syna Człowieczego, i wszystkie plemiona ziemi będą płakać, i ujrzą Syna Człowieczego żyjącego na obłokach nieba z mocą i wielką chwałą” (Mt 24).29.30).

Proroctwo mówi o wielkim przyjściu, świat będzie całkowicie w ciemności.
Proroctwo mówi dalej, że zagłada będzie tak wielka, że człowiek płci męskiej zostanie zdziesiątkowany na ziemi, aż do jego zniknięcia, samców będzie na świecie tak mało jak złota. Ludzie, którzy tworzą armię bestii zostały zabite przez Chrystusa. Podczas gdy kobiety będą stanowić zdecydowaną większość.

Zwieńczeniem biblijnego proroctwa Izajasza jest stwierdzenie, że gdy w dniu Jebla nastąpi niebiańska inwazja, ziemia opuści swoje miejsce. Oznacza to, że wyzwoli ono największe trzęsienie ziemi ludzkości.

1694
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *