Czy niezidentyfikowane podwodne obiekty są obcego pochodzenia?

Myśląc o Obcych, zwykle patrzymy na przestrzeń kosmiczną, światy poza naszym Układem Słonecznym, które lądują z nieba na Ziemi, ale nigdy nie patrzymy na inne możliwe miejsca, gdzie istnienie Obcych jest możliwe.

Dlatego też będziemy mówić o NSO, tych niezidentyfikowanych obiektach podwodnych, które stopniowo pojawiają się na całym świecie coraz częściej i mają historię sięgającą XV wieku. UFO istniało na przestrzeni dziejów i nigdy nie zwracaliśmy na nie odpowiedniej uwagi…

Jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z OSNI jest związane z Krzysztofem Kolumbem i jego podróżą do Ameryki, kiedy to jego załoga twierdziła, że widziała na dnie morza rodzaj kuli światła świecącej. Kula ta wyszła z wody i z dużą prędkością skierowała się w górę na niebo.

A Kolumb nie był sam w oglądaniu tych dziwnych świateł oceanu przez wiele lat. Istnieją różne teorie, takie jak zwierzęta morskie z bioluminescencją, takie jak meduzy, lub zjawiska astronomiczne, takie jak znany piorun kulisty. Najnowsze obserwacje sugerują, że jest to dziwna technologia, według zeznań świadków: możliwe tajne eksperymenty rządowe. To duża szansa… ale nie pozwala na takie obserwacje jak te z załogi Columbusa.

Los Objetos Submarinos No Identificados Extraterrestres.
Dlaczego te obserwacje nie są tak częste? Pamiętajmy, że morze jest jednym z najmniej zbadanych obszarów na Ziemi, nawet w chwili obecnej nie zbliżyliśmy się nawet do dna morskiego. Czy zatem dno morskie może być idealnym miejscem do życia na Ziemi dla ludzi pozaziemskich?

Gdzie są ci obcy?
Jedną z najbardziej podejrzanych baz na tych sprawach jest Puffin Island. Ta wyspa była przedmiotem wielu teorii i spekulacji na temat NSO, w tym ufologów twierdzących, że jest to obca baza.

W 1974 roku nastąpił wzrost aktywności w obszarze, gdzie na niebie obserwowano światła, nawet trójkątne “statki” i stworzenia o wyglądzie humanoidalnym. Chociaż nie ma dziś tak wielu obserwacji, oficjalne dane ufologów twierdzą, że jest to nieprawda, a wręcz przeciwnie, obserwacje wzrosły nawet o 80% w różnych miejscach na planecie.

Ale to nie kończy się na oceanach. Wody jeziora Titicaca, najwyżej położonych żeglownych wód na Ziemi, były również świadkami UFO. W rzeczywistości uważa się, że jezioro może ukrywać w sobie całą obcą bazę dzięki legendom ludu Tiwanaku, który składa ofiary swoim “bogom”.

Zrodlo

1047
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *