The MOON: Najlepszy dowód obcego życia

Najlepszy dowód obcego życia jest na orbicie wokół Ziemi właśnie teraz, tak jak to było przez miliony lat. Ludzie na niej wylądowali. Miliardy ludzi patrzą na to każdego dnia i nie rozpoznają go po tym, czym jest.

“To nie jest księżyc, to stacja kosmiczna.” Obi Wan Kenobi.

Istnieje długa lista anomalii, które wskazują, że nasz księżyc nie jest obiektem naturalnym, ale wyprodukowanym urządzeniem. Oto niektóre z tych anomalii:

Księżyc jest dokładnie 1400 razy większy od Słońca i dokładnie 1400 razy większy od Ziemi i, co czyni go idealnym miejscem do zaćmienia Słońca. Żadna inna planeta w naszym układzie słonecznym nie ma takiego stosunku . Czy to zbieg okoliczności, czy też ktoś próbuje zmusić nas do spojrzenia na księżyc i zadania nam pytania?


Czy Księżyc jest około jednej czwartej wielkości Ziemi, co sprawia, że jest bardzo mało prawdopodobne, aby tak duży satelita mógł być uchwycony grawitacyjnie, nie mówiąc już o unikalnej orbicie, jaką jest. Żadna inna planeta w naszym układzie słonecznym nie ma księżyca tak dużego w stosunku do swojej planety-gospodarza?


Zanim pojawił się księżyc, Ziemia obracała się na swojej osi co 2 godziny: wirowała zbyt szybko, aby utrzymać atmosferę lub wodę, lub aby podtrzymać życie. Grawitacja księżyca zadziałała jako hamulec, spowalniając obroty Ziemi.
Orbita Księżyca jest prawie doskonałym okręgiem, a jedyne zniekształcenie w tym okręgu doskonale pokrywa się z lekkim “chwiejnym” kołysaniem się Ziemi, gdy obraca się ona na swojej osi. Inne księżyce krążące wokół innych planet mają eliptyczne, a nie koliste orbity.
Księżyc jest większy od Ziemi, ale ma tylko 1/81 wagi ziemskiej, co oznacza, że jego masa jest bardzo mała jak na jego rozmiar i wskazuje, że może być pusty.
Podczas misji Apollo, jeden z modułów księżycowych rozbił się na księżycu, a jak mówi analityk danych Kim Johnson, księżyc “dzwonił jak dzwon”, przez wiele godzin. Johnson zauważył również, że księżyc “chwieje się, w sposób tak precyzyjny, że niemalże ma w sobie gigantyczne amortyzatory hydrauliczne. Ponadto sejsmometry umieszczone na powierzchni Księżyca zarejestrowały, że wibracje nie przechodziły przez jego rdzeń, jak gdyby był pusty. Carl Sagan powiedział: “Naturalny satelita nie może być pustym obiektem.
Sejsmometry na księżycu zarejestrowały “księżycowe trzęsienia ziemi”, których nie powinno być, ponieważ księżyc nie ma żadnej aktywności tektonicznej.
Stwierdzono, że skały księżycowe zawierają przetworzone metale, takie jak mosiądz, mikah; oraz pierwiastki promieniotwórcze Uran 236 i Neptun 237, których nigdy nie znaleziono w naturze. Uran 236 jest odpadem jądrowym znajdującym się w zużytym i przetworzonym uranie jądrowym, natomiast Neptun 237 jest produktem ubocznym reaktorów jądrowych i produkcji plutonu.
Skały księżycowe wykonane są głównie z tytanu, podobnie jak kadłuby statków kosmicznych (w każdym razie naszego statku kosmicznego). Skały księżycowe zawierają 10 razy więcej tytanu niż skały bogate w tytan na Ziemi, co wskazuje, że skały księżycowe nie mogły pochodzić stąd. Tytan jest niezwykle rzadkim i cennym metalem na Ziemi, co rodzi pytanie: dlaczego nie wydobywamy go z Księżyca? Czyżby NASA została “ostrzeżona” przed Księżycem, jak wielu teoretyków sztucznego Księżyca postuluje? Dlaczego nie wróciliśmy na Księżyc od czasu misji Apollo? Dlaczego teraz mówimy o wysyłaniu ludzi na Marsa, skoro wysłanie ich z powrotem na Księżyc byłoby o wiele łatwiejsze, a zbudowanie tam bazy znacznie ułatwiłoby podróż na Marsa? Dlaczego mamy stację kosmiczną, skoro zbudowanie bazy księżycowej byłoby łatwiejsze?

Skały księżycowe są prawie miliard lat starsze od Ziemi, więc nie jest możliwe, aby Księżyc oddzielił się od Ziemi. Jeszcze bardziej zastanawiające jest to, że skały księżycowe są pokryte pyłem starszym o miliard lat od samych skał, co wskazuje na to, że pył powstał gdzie indziej. Czy pył został dodany do księżyca, aby pomóc go ukryć?

Wydaje się, że na Księżycu nie było nigdy wody, ponieważ żadna ze skał księżycowych, bez względu na lokalizację, nie zawierała wolnej wody ani nawet cząsteczek wody związanych z minerałami. Jednak 7 marca 1971 r. instrumenty pozostawione przez misje Apollo wykryły parę wodną “wiatr”, który przez 14 godzin omiatał powierzchnię księżyca.

Nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że księżyc jest lub kiedykolwiek był aktywny wulkanicznie. Duża część powierzchni księżyca pokryta jest jednak marią: duże morza gładkich, zastygłych, stopionych skał. Dziwne w tych mariach jest to, że w dokładnym centrum każdego z nich, 20 do 40 mil pod powierzchnią, znajduje się duży, gęsty, okrągły dysk zwany murem. Nikt nie wie dokładnie, czym są ale są wystarczająco gęste, aby zakłócać orbity krążących wokół nich statków kosmicznych (innymi słowy, znacznie gęstsze niż otaczająca je skała księżycowa), i zbyt okrągłe, i zbyt doskonale rozmieszczone w dokładnym centrum każdej Maryi aby były zjawiskami naturalnymi.


Irwin Shapiro z Harvardu i Smithsonian Center for Astrophysics mówi: “Najlepszym możliwym wytłumaczeniem dla księżyca jest zauważalny błąd… nie istnieje”. Nasz księżyc jest większy niż powinien być, najwyraźniej starszy niż powinien i znacznie lżejszy niż powinien być. Zajmuje nieprawdopodobną orbitę i jest tak niezwykły że wszystkie istniejące wyjaśnienia jego obecności są obarczone trudnościami, a żadnego z nich nie można uznać za choćby w najmniejszym stopniu wytlumaczalny.Cóż, wiemy, że nie zbudowaliśmy Księżyca, więc pozostaje pytanie: kto go zbudował i dlaczego? Moja osobista ulubiona teoria jest taka, że ET zbudowali Księżyc (albo na jego obecnej orbicie, albo mogli go wlecieć z drugiej strony galaktyki), aby działał jako hamulec grawitacyjny (prawdopodobnie pierwszy krok w długim procesie terraformowania), aby spowolnić wirowanie Ziemi i uczynić ją mieszkalna

Pytanie, na które nie jestem w stanie udzielić ostatecznej odpowiedzi, brzmi: czy po prostu zasadzili tu życie, a następnie odlecieli? Czy też pozostali tu przez tysiące, a nawet miliony lat, zanim wpadli na pomysł stworzenia człowieka, a następnie długo pozostali i kierowali naszym rozwojem genetycznym, kulturowym i technologicznym, zanim odlecieli? Przynajmniej nie wydaje mi się, aby to było możliwe, że ludzie ewoluowali w wyniku procesów darwinowskich. Dowody potwierdzające teorię Darwina są w najlepszym wypadku niekompletne. Istnieje znacznie więcej dowodów (dla każdego, kto chce zrobić trochę badań i zachować otwarty umysł), że ludzie są bezpośrednimi potomkami ET, lub że zostały one stworzone przez nich poprzez inżynierię genetyczną.

Jest tylko jeden problem z księżycem jako teorią powściągliwości grawitacyjnej: niektóre plemiona rdzennych Amerykanów mają legendy, które przypominają czasy, kiedy nie było księżyca. Oczywiście, gdyby księżyc był potrzebny jako hamulec grawitacyjny, aby powierzchnia Ziemi nadawała się do zamieszkania, to na powierzchni nie byłoby ludzi, którzy mogliby napisać, że nie ma księżyca. Muszę przyznać, że nie wiem, jak rozwiązać ten paradoks; chyba że Indianie, którzy to napisali, żyli wtedy na Marsie – jest wiele dowodów na to, że Mars był zamieszkiwany w odległej przeszłości.

Len Kasten w książce Alien World Order stwierdza, że miliony lat temu, kiedy Gady po raz pierwszy pojawiły się w naszym systemie, najpierw skolonizowały Wenus, a następnie zbudowały lub poleciały na księżyc, ponieważ wygodniej było skolonizować stamtąd Ziemię, niż Wenus. To wyjaśnienie ma dla mnie jeszcze mniejszy sens niż teoria hamulców grawitacyjnych, ponieważ Gady używały FTL (szybszych od lekkich) wycieczek, aby dotrzeć do naszego systemu, a każdy gatunek z technologią FTL mógł dotrzeć z Wenus na Ziemię w kilka sekund.

Nawet po tych wszystkich badaniach, nadal istnieje zadowalająca odpowiedź na pytania: Kto zbudował Księżyc i dlaczego?

1381

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *