Diabelski asystent” stwór biblijnego proroctwa

W Petersburgu człowiek natknął się na przerażające stworzenie, które mogłoby kojarzyć się z proroctwem biblijnym i sługą szatana.
Jeden z naocznych świadków został niedawno sfotografowany, pokazując tajemniczą istotę. Stworzenie miało około 2 metrów wysokości i miało skrzydła o wysokości około 1,5 metra, rogi jagnięce oraz głowę i nogi konia w kształcie kopyta.

Naoczny świadek poznał tego stwora, gdy wyszedł na spacer późnym popołudniem.
Opisał spotkanie w następujący sposób: “Wyszedłem zanim poszedłem spać na spacer, postanowiłem pójść do lasu koło domu, żeby zaczerpnąć trochę świeżego powietrza. Kiedy zdecydowałem się zakończyć swój spacer, usłyszałem dziki płacz i zacząłem szukać źródła dźwięku. Poczułem spojrzenie na plecach, powoli wirujące, i coś zobaczyłem. Na początku chciałem pobiegać, ale nogi nie były mi posłuszne, jakbym był sparaliżowany, więc jedyne co mogłem zrobić, to wyjąć telefon z automatu i zrobić zdjęcie. Wtedy nie mogłem sobie przypomnieć niczego innego, więc obudziłem się godzinę później i nikogo nie było w pobliżu.

Abaddon
Eksperci, oglądając zdjęcia, od razu stwierdzili, że zdjęcie przedstawiało jedynie asystenta diabła Abaddona, ponieważ tak jest on opisany w Biblii. W Apokalipsie św. Jana Ewangelisty Abaddon (czyli “niszczyciel”) jest już wyraźnie uosobiony i reprezentuje Pana Przepaści, prowadząc w Dniu Sądu Ostatecznego tłum szarańczy. Eksperci ostrzegają również, że pojawienie się jednego z posłańców Apokalipsy nie może być przypadkowe i radzą czekać na inne oznaki końca świata.

Oczywiście, nie ma dokładnego potwierdzenia tych informacji, a środowisko naukowe nie skomentowało tej sytuacji.

zrodlo

1407
ZRODLO ARTYKULU