Diabelski asystent” stwór biblijnego proroctwa

W Petersburgu człowiek natknął się na przerażające stworzenie, które mogłoby kojarzyć się z proroctwem biblijnym i sługą szatana. Jeden z naocznych świadków został niedawno sfotografowany, pokazując tajemniczą istotę. Stworzenie miało około 2 metrów wysokości i miało skrzydła o wysokości około 1,5 metra, rogi jagnięce oraz głowę i nogi konia w kształcie kopyta.

Naoczny świadek poznał tego stwora, gdy wyszedł na spacer późnym popołudniem.
Opisał spotkanie w następujący sposób: “Wyszedłem zanim poszedłem spać na spacer, postanowiłem pójść do lasu koło domu, żeby zaczerpnąć trochę świeżego powietrza. Kiedy zdecydowałem się zakończyć swój spacer, usłyszałem dziki płacz i zacząłem szukać źródła dźwięku. Poczułem spojrzenie na plecach, powoli wirujące, i coś zobaczyłem. Na początku chciałem pobiegać, ale nogi nie były mi posłuszne, jakbym był sparaliżowany, więc jedyne co mogłem zrobić, to wyjąć telefon z automatu i zrobić zdjęcie. Wtedy nie mogłem sobie przypomnieć niczego innego, więc obudziłem się godzinę później i nikogo nie było w pobliżu.’

Abaddon
Eksperci, oglądając zdjęcia, od razu stwierdzili, że zdjęcie przedstawiało jedynie asystenta diabła Abaddona, ponieważ tak jest on opisany w Biblii. W Apokalipsie św. Jana Ewangelisty Abaddon (czyli “niszczyciel”) jest już wyraźnie uosobiony i reprezentuje Pana Przepaści, prowadząc w Dniu Sądu Ostatecznego tłum szarańczy. Eksperci ostrzegają również, że pojawienie się jednego z posłańców Apokalipsy nie może być przypadkowe i radzą czekać na inne oznaki końca świata.

Oczywiście, nie ma dokładnego potwierdzenia tych informacji, a środowisko naukowe nie skomentowało tej sytuacji.

2228

One Response

  • cum sed in sit voluptatem quos illo eum dignissimos qui officiis at architecto. temporibus quia quo suscipit sequi veniam pariatur harum dolores illo iure enim asperiores id molestiae. accusamus dignissimos suscipit porro aperiam nobis voluptates repudiandae sint exercitationem ducimus fugit quia. sit et officia pariatur enim quia illo voluptas dolorem quia ad veritatis consequatur numquam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *