Odwracanie Zaklęć Seksu Czarnej Magii Disneya

Disney stworzył nową formę kultu Boga. Czarna magia jest wykorzystywana do podprogowego prania mózgu dzieci w wieku sześciu lat, aby oddawać cześć idolom seks-nastolatkom w ramach przygotowań do wielkiego debiutu w seksie Jest to jeden z najważniejszych tematów współczesnych dla naszych przyszłych pokoleń, a rozpowszechnianie informacji nieuchronnie odwróci urok

Seks jest wielkim biznesem, ale opinia publiczna nie ma pojęcia, w jaki sposób dzieci są mieszane do prania mózgu.Wszyscy widzieliśmy, jak wprowadzono niepojętą wąską talię Barbie w 1959 roku, ale nadal bawiliśmy się nimi i kupowaliśmy je dla naszych dzieci i wnuków, ponieważ zostaliśmy zaprogramowani jako dzieci.Telewizja jest największym narzędziem wykorzystywanym przez tych, którzy chcą odwrócić naszą uwagę i dolary od zdrowych zajęć rodzinnych do najnowszej mody, której towarzyszy chwytliwy dźwięk połączony z podprogowymi wiadomościami dla naszych dzieci.Gdybym miał zgadywać, powiedziałbym, że największy docelowy rynek seksu w telewizji zmienił się z mężczyzn w wieku 20-40 lat na młodsze dziewczynki poniżej 13 roku życia .Celem Illuminati jest ułożenie cukru w ​​celu wprowadzenia seksu dzieciom, a wiek z każdym rokiem staje się coraz młodszy.Wszyscy członkowie najwyższego szczebla iluminatów są zmuszani do zapoznania się z pedofilią .

Wiele dziecięcych aktorów z Hollywood staje się ofiarą najlepszych pierścieni pedofilii Illuminati.W jakiś sposób Ameryka pozwoliła Disneyowi wkraść się do tylnych drzwi swoich domów, aby wprowadzić dzieci w seks i oszukać je do myślenia, które jest akceptowalne jako seksowne i rozwiązłe w bardzo młodym wieku .Średni wiek, w którym dziecko po raz pierwszy uprawia seks jednogłośnie, zmienił się dramatycznie od lat 50. do dziś.Gdybym miał zgadywać, powiedziałbym, że z powodu religijnego prania mózgu abstynencji przed ślubem, średni wiek pierwszego seksualnego spotkania osoby prawdopodobnie wynosił 18 lat 50-tych.Lata sześćdziesiąte wyzwoliły seks, który, jak sądzę, spadł do około 16 lat. W ciągu moich lat alarmująco spadł poniżej 13 lat.

The Illuminati Gady i Dracos które są ucztowania na energię seksualną ludzi kradną tę energię z młodszych dzieci przez Disney wiadomości podprogowych.To, co robią, polega na przygotowaniu ich do zachowywania się seksownie, ubierania się seksownie i akceptowania seksu bardzo chętnie, gdy nadejdzie czas na ich wewnętrzne pragnienia i pragnienia seksualne. Powodują także, że zaczyna się przedwcześnie inicjować energię seksualną.:


Jak do tego doszło? ze sex w bajakach Disneya jest wszedzie ?

Ponieważ media są kontrolowane przez iluminatów, kontrolują pranie mózgu każdego, kto został przygotowany do programowania przez wszystkie źródła mediów i konsumpcjonizm. Celem są nie tylko małe dziewczynki .Wychowałam dziecko, zanim przeżyłam swoje wielkie „przebudzenie”, w którym zacząłam się wyrywać z własnego programowania.Wiem, jak to jest być zagubionym w przeżyciu i pracować 40 godzin tygodniowo, jechać do pracy 10 godzin tygodniowo, gotować i sprzątać 12 godzin tygodniowo, spędzać 12 godzin mojego tygodnia z dzieckiem i czuć się wyczerpanym Resztę czasu.

Robiłam to przez 15 lat i jestem tak samo winna jak wszyscy inni, którzy wychowali swoje dziecko , cały system został doskonale zaplanowany, aby zmusić nas do umieszczenia naszych dzieci przed telewizorem w celach rozrywkowych. Kanał Disneya był w moim domu, a mój 18-letni syn sam decydowal, co ogląda w telewizji.Nie jest on w stanie zrozumieć niczego, co dotyczy podprogowych programów telewizyjnych, chociaż próbowałam podejść do niego i wytlumaczyc.Jest cienka linia, której nie możemy przekroczyć z naszymi dorosłymi dziećmi, gdzie całkowicie zamkną przed tobą drzwi, jeśli wcisniesz im prawdę do gardła. Nie mogą nic na to poradzić, ponieważ programowanie jest tak silne.Jedyne, co mogę w tym momencie zrobić, to być dobrym wzorem do naśladowania i pozwolić mu poczuć moją energię, która jest wolna od telewizji, i mieć nadzieję, że zda sobie sprawę z różnicy w sygnaturach energetycznych między matką a synem

Pewnego dnia mam wrażenie, że zacznie badać, dlaczego moja energia jest inna.

Ewolucja programowania seksu dziecięcego i co z tym zrobićJeśli masz 50-60 lat , być może nie rozpoznałeś programów, które otrzymali do tej pory jako przebudzeni rodzice, a może nawet dziadkowie Ta grupa najprawdopodobniej nadal będzie przerażona półnagim (lub nagim) programem telewizyjnym.Prawdopodobnie jesteś wyśmiewany jako „staroświecki kiedy wspominasz, jak obrzydliwe są dzisiejsze gwiazdy muzyki i filmu. Widziałeś to wszystko od Elvisa przez Madonnę po Rhiannę.Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zachować staromodny styl, ponieważ prawdopodobnie jesteś jedynym gatunkiem, który nie jest całkowicie zorientowany seksualnie. W trakcie 30-40 lat , początek czarnej magicznej ciemności znacznie się rozrósł Widziałeś, jak Britney Spears przechodzi od dziewczyny z sąsiedztwa do Dziewczyna z plakatu systemu seksualnego niewolnika Illuminati.

W latach 80. byłeś zalany „rockową” miłością, która obejmowała długie włosy i obcisłe spodnie typu spandex – zarówno mężczyzn, jak i kobiety. MTV sprowadziło każdy popularny zespół do twojego domu na prywatny koncert.Jesteś pierwszą generacją programów seksu, która miała 30-40 lat solidnego programowania. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to popracować nad sobą, aby cofnąć programowanie, a następnie pozostać świadomym w swoim codziennym życiu, aby nie wrócić do programowania.Tylko wtedy możesz wytlumaczyc jakie jest programowanie swoim dzieciom i wnukom i mieć nadzieję, że cię zrozumieją. Do tej pory prawdopodobnie nie oglądasz dużo telewizji i rzadko chodzisz do kina, a wielu nawet pozbyło się telewizorów razem. Jeśli masz 20 lat , prawdopodobnie nawet nie wiesz, kim jest Andy Griffith. Urodziłeś się w mrocznych epokach seksu zamaskowanych w popkulturze. Niemal każda gwiazda popu w życiu mogła śpiewać i tańczyć i była bardzo skąpo odziana.Reklamy bielizny są nie tylko akceptowalne, ale skąpo ubrane manekiny naturalnej wielkości są normalne podczas podróży przez lokalne centrum handlowe. Jednak półnagie kobiety i mężczyźni nie podniecają cię seksualnie, ponieważ jesteś przyzwyczajony do tego, by widzieć to wszędzie.Seksualność jest dla ciebie czymś naturalnym, szczególnie w filmach. To pokolenie nie śmieje się ani nie rumieni podczas seksu na ekranie ani u Miley Cyrus na scenie tańczącej na penisie o długości 10 stóp. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to przestudiować, w jaki sposób czarna magia kontroluje ludzkość i przepakować ją w taki sposób, aby zachęcić znajomych do czytania i rozumienia.Wasze pokolenie nie chce słuchać waszych rodziców, więc będzie musiało pochodzić z samego pokolenia.

Britney Spears ogoliła głowę, by rozpaczliwie krzyknąć do twojej grupy, ale zamiast odzwierciedlać desperację, użyj swojej historii, by okazać empatię i poznać prawdę o tym, co próbują ci powiedzieć.Jeśli jesteś nastolatkiem, który to czyta, mój przekaz idzie do ciebie. Brawo za znalezienie tego artykułu w sieci! Masz szansę być pionierem, ale to nie będzie łatwe, dzieciaku. Większość twoich przyjaciół jest głęboko zakorzenionych w tej kulturze, a ty jesteś osobą z zewnątrz.Jesteście grupą, która zmieni świat. Twoim zadaniem jest ubrać ciało w skromność i uświadomić sobie prawdziwą siłę seksu w duchowy sposób. Seks ma być dzielony między dwojgiem ludzi w zdrowym, pełnym miłości związku i jako sposób na rozmnażanie się jako dojrzały i odpowiedzialny dorosły

.Antykoncepcyjne pigułki są trucizną i prezerwatywy sa konsekwentne aby mieć seks bez zadnych zobowiazan . Wrogie istoty w niewidzialnych krainach żywią się waszą potężną hormonalną młodą energią seksualną.Niewiele osób wie o tych drapieżnikach i zaczyna się od twojej świadomości i zamiaru ich powstrzymania. Osobista odpowiedzialność za kochanie twojego ciała i akceptowanie go jako świątyni .Wasze pokolenie musi nauczyć się mówić „nie”. Wraz z seksem pojawia się nowy obowiązek uczenia się, jak ponownie rozprowadzać energię seksualną do siebie lub do zaufanego partnera, zamiast pozwalać na jej wysysanie. Dobra wiadomość jest taka, że ​​wielu twoich przyjaciół jest bardzo inteligentnych i szybko się dogaduje.Razem możemy pracować jako zespół, aby udostępniać światu takie informacje, jak ten temat. Przestań kupować filmy Disneya, a oni przestaną ją udostępniać. Musimy postawić pedofilów przed sądem, aby zostali oskarżeni o ich zbrodnie i odciąć ich od dzieci .Teraz jest czas, aby rzucić więcej światła na ukryte rytuały czarnej magii, które były tuż przed naszymi oczami. Postaraj się wyłączyć telewizor i bardziej uważać na muzykę, która jest w twoim domu.Nie mamy już wymówek, gdy poznamy prawdę, a naszym obowiązkiem jest dzielić się świadomością, aby odwrócić zaklęcie, jakie Disney i iluminaci mają na ludzkość.

1343
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *