Ludzie na całym świecie otrzymali pocztówki z dziwnymi symbolami, numerem telefonu do Roswell i tytułem „Idą”

Odkryłem, że wiele osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie otrzymało dzisiaj pocztą dziwaczną pocztówkę. „Nadchodzą”, mówi z mnóstwem dziwnych symboli i cyfr.

Jeden zestaw cyfr wygląda na numer telefonu z numerem kierunkowym Roswell w stanie Nowy Meksyk. Połączyliśmy się po 30 sekundach dziwnego szumu, klikania i szumu wiatru, gdy dzwoniliśmy. Za każdym razem, gdy dzwonimy, odgłosy są takie same.

Zrobiłem kilka dalszych badań i odkryłem, że ludzie na Reddicie dyskutują o tej sprawie niezwykle poważnie, a każdy przedstawia swój punkt widzenia.

Według użytkownika Reddita:

„Kiedy wykręciłem numer dzisiaj, dźwięk się zmienił, był głos. „Dzieje się coś dziwnego”, mówi niebawem głos.

Czy ktoś wie co to jest?

Istnieje kilka hipotez.

Niektórzy uważają, że rządy przygotowują nas do ujawnienia przez kosmitów, jednak przypominam, że zadeklarowali, że w czerwcu odtajnią wiele akt.

Inni uważają, że rządy planują fałszywą flagę, fałszywą inwazję Obcych, aby nas przestraszyć, chcieć, abyśmy się zjednoczyli. Globalny reset to potężna ogólnoświatowa strategia.

Jednak inni twierdzą, że to tylko marketing. Dlaczego miałbym mówić dziesiątkom tysięcy ludzi na dwóch kontynentach, że firma lub cokolwiek ma zostać otwarte, nawet bez podania nazwy lub lokalizacji? Oczywiście…

Obejrzyj poniższy film, który zawiera również dźwięk z rozmowy telefonicznej.

link do filmu

3002
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *