Tajemnice Dolnego Śląska. UFO i niewyjaśnione zjawiska – Damian Trela

” Tajemnice Dolnego Śląska. UFO i niewyjaśnione zjawiska ” – to książka Damiana Treli, badacza UFO i zjawisk paranormalnych. Jest to efekt ponad dwudziestoletniej działalności w terenie, kompendium wiedzy o Nieznanym z obszaru Dolnego Śląska.

19.03.2021 r. to data premiery książki, która liczy sobie 486 stron. Dzieło jest syto ilustrowane i zawiera kilkadziesiąt przeróżnych incydentów. Opisane przypadki to oczywiście część dokumentacji z archiwów Damiana, ale są to historie uznane przez autora za najbardziej cenne, wznoszące najwięcej w zrozumienie zjawiska UFO i tego co za tym fenomenem stoi. Autor zmierzył się z próbą odpowiedzi na najbardziej problematyczne pytania w tej tematyce.

 Damian przez długie lata docierał to świadków, dokumentował przeżycia z Nieznanym i opisywał je na swoim blogu Czas Tajemnic. Poświęcał mnóstwo swojego czasu i energii, aby dotrzeć do miejsc i świadków celem udokumentowania tych przypadków. Książka jest stricte pracą dokumentalisty w której znajdują się autentyczne opisy .

,,Tajemnice Dolnego Śląska. UFO i niewyjaśnione zjawiska”, w wersji papierowej będą wydane w formie self – publishing. Książka ukaże się m.in. w Księgarni Nieznanego Świata, Księgarni CzaryMary, Empiku, Livro, Wyczerpane, Prus24, Taniaksiążka.pl, Naukowa.pl. Autor będzie również dystrybuował osobiście przez m.in  Allegro.

 Zainteresowani zakupem mogą pisać bezpośrednio do autora na e-mail : dam.trela@gmail 

 Koszt książki to 48 zł + koszt wysyłki 

 Wersja elektroniczna będzie dostępna w przyszłości

Opracował Piotr Gadaj

1907
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *