Czy Władimir Putin opublikuje prawdę o obcych?

Steve Bassett jest dyrektorem generalnym Paradigm Research Group (PRG), a także jedynym autoryzowanym kontaktem do spraw rozpowszechniania informacji o Obcych i UFO. Bassett i inni teoretycy spisku zawsze wierzyli, że rząd USA, wraz z innymi rządami na całym świecie, zebrał się, aby ukryć kosmitów i historię incydentu w Roswell [VIDEO]. W jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że Władimir Putin może przerwać tę ciszę i w końcu ujawnić prawdę o sprawie.

Czy obcy między nami a Władimirem Putinem o tym wiedzą?
Bassett powiedział, że po tym, jak prezydent USA Donald Trump odmówił ujawnienia tajemnicy i zapewnienia o istnieniu kosmitów, Vladimir Putin wydaje się teraz zdeterminowany, aby to zrobić.

Bassett i konspiratorzy od dawna wierzą, że obcy są już wśród nas. Pomogłoby to wojskowym na całym świecie opracować wysoce zaawansowaną broń wykorzystującą właśnie obcą technologię. Władze USA zawsze odmawiały złamania tego “embarga prawdy”, ponieważ mogłoby to mieć niszczycielski wpływ na gospodarkę, religię, a także naruszać amerykańską konstytucję. Od lat konspiratorzy są pewni, że rządy trzymają kosmitów ukrytych w tajnych miejscach.

Bassett, w wykładzie na temat rosyjskiego programu telewizyjnego, wyraził wszystkie swoje teorie, ponieważ ma nadzieję, że rosyjscy ufolodzy również mogą podejść do tej teorii prawdy i pomóc mu. Jego rzecznik powiedział, że Bassett wyjaśnił szeroki zakres spraw, a także kilka rozważań na temat tego, dlaczego prezydent Putin może uczynić to spotkanie formalnym.

W rzeczywistości byłby on pierwszą głową państwa, która formalnie uznałaby istnienie cudzoziemców wśród ludzi, zarówno w Rosji, jak i poza nią. Rzecznik prasowy stwierdził również, że podczas pobytu w Moskwie Bassett będzie uczestniczył w licznych spotkaniach z zagranicznymi grupami działaczy naukowych. Wśród nich znalazłoby się wielu byłych wojskowych i urzędników państwowych, zarówno radzieckich, jak i rosyjskich. Rosja zawsze była bardzo zainteresowana zjawiskami ufologicznymi. Ponadto na dnie Bałtyku znaleziono obiekt o podejrzanym obcym pochodzeniu. Jak zawsze, oczekuje się opinii ekspertów.

1963
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *