HISTORIA WILLIAMA MORRISA, część 14.

Kapitan Butler obudził nas rano. Mieszkaliśmy w specjalnych kopułach, które regulowały temperaturę. W kopułach zawsze było przyjemnie chłodno, a na zewnątrz czasami nieznośnie gorąco.
Na zewnątrz rosły wszelkiego rodzaju owoce, z których większości nigdy nie widzieliśmy ani nie próbowaliśmy. Niektóre z wystającej z daleka roślinności również miały dziwne, trudne do rozszyfrowania kolory.
She-ki miała na sobie bardzo kolorową i letnią sukienkę, jej twarz była jeszcze piękniejsza w słońcu, myślę, że kilku członków naszej grupy było zahipnotyzowanych jej obecnością.
Po śniadaniu odbyliśmy prywatną pogawędkę z Butlerem i She-ki zaczęła opowiadać mi więcej szczegółów o Księdze i historii ras.


Wczoraj powiedziałem wam o tak zwanym Starym Traktacie, który został zawarty między Obserwatorami a Anunnaki.
– Co mieli na myśli, mówiąc o kontrakcie? odważyłam się zapytać.
She-ki kontynuowała swoją narrację, mówiąc: „Williamie, musisz najpierw wiedzieć, co mają wspólnego Obserwatorzy i Anunnaki. To, co ich łączy, to technologia oparta przede wszystkim na uzbrojeniu i rozwoju militarnym, ponieważ z urodzenia są kolonizatorami.


Kiedy przyjeżdżają do niektórych krajów, szukają sposobów na ich spenetrowanie. Robią to, aby zobaczyć, jaki mogą odnieść pożytek i studiować życie, które tam jest. Jeśli stwierdzą, że odniosą tam korzyści, a system, który będą posiadali, będzie im służył, stworzą różne korzystne dla nich porozumienia.
„Nadzorcy zasiali ziarno „systemu” wśród starożytnych. Nadzorcy są również znani ze swoich zaawansowanych statków i nawigacji oraz jako jedni z nielicznych, którzy znają wszystkie 178 światów (kręgów).


A co z wielką kopułą, co to znaczy? – zapytałem niewinnie. „William, każdy krąg (krain) jest podzielony przez jedną lub więcej różnych kopuł, w zależności od tego, co obejmuje i zawiera.
„Czy kiedykolwiek słyszałeś o teorii komórkowej?” „To, co nazywamy komórką i jej błoną plazmatyczną”. Moglibyśmy z grubsza porównać te kręgi z tą teorią.


„Ta kopułowata membrana jest niewidoczna dla naszych oczu (chociaż niektóre rasy mogą ją uwidocznić), która oddziela dwa systemy, które są podobne lub mogą być zupełnie różne, ale mają połączenia między nimi w różnych częściach.
To, co wiemy i wiemy od Obserwatorów, to to, że wszystkie znane kręgi lub światy mają jakieś powiązania między systemem wewnętrznym i zewnętrznym – z wyjątkiem jednego, który jest uważany za najważniejszy i który doprowadził do tego bardzo Starego Traktatu między Obserwatorami a Anunnaki.
„Te rasy są biegłe w manipulowaniu środowiskiem, dysponując wystarczającą technologią, aby postawić stopę na każdym znanym świecie. Te połączenia między światem wewnętrznym i zewnętrznym nie są łatwe do znalezienia, ale rasy, które opierają swoją technologię na podbojach, były w stanie wchodzić i wychodzić, eksplorować i odbywać długie podróże w celu zbierania informacji z innych światów. Rasy te badały systemy najłatwiejszego sposobu znalezienia tych wejść i wyjść do różnych wybiegów.
Istnieją również portale łączące różne kraje, ale to kolejny temat, który odkryjesz podczas pobytu z dala od ojczyzny. Dowiesz się również, jak wiele z tej technologii działa tutaj.”
„Ten krąg, o którym ci mówiłem, do którego nie można wejść nawet przy najbardziej zaawansowanej technologii, stał się ich obsesją. Te ziemie, do których nikt nie mógł wejść, a przynajmniej nikt nie mógł wejść i wydostać się stamtąd żywy, to „Niebiańskie Ziemie”, a każda próba kolonizacji została udaremniona.


Więc Obserwatorzy zgodzili się następnie z Anunnaki, aby wspólnie opracować technologię, która mogłaby otworzyć ten krąg i membranę ziem i ujawnić tajemnice tego, co tam było.
„Powodem ich obsesji była plotka, że ​​w Niebiańskich Krainach można znaleźć sekret, który doprowadzi do możliwości spenetrowania „Wielkiej Kopuły (Granicy Znanej Przestrzeni)”, która oddziela światy od zewnątrz”.
Co rozumiesz przez „Wielką Kopułę”?


„Mamy bardzo mało informacji na temat tej Wielkiej Kopuły”.
To, co wiemy do tej pory od Obserwatorów, to to, że ta ogromna kopuła obejmowałaby 178 światów w środku. Teoretyzuje się, że nie ma ani wyjścia, ani wejścia, i nie ma informacji o tym, co leży poza nim”.
„Strażnicy i Anunnaki współpracowali nad tym ze swoimi wielkimi naukowcami i dokonali bezprecedensowego rozwoju opartego wyłącznie na ich technologii w eksploracji tych nieprzeniknionych Niebiańskich Krain. Na tym oparli swój długoterminowy rozwój.
Z książki: Nawigator, który przekroczył lodowe ściany

111
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *