KOTY

1- Czują przyciąganie do zanieczyszczonych pól energii. Zalecają szukać miejsca, gdzie śpią koty.

Koty śpią w miejscach z największym negatywnym obciążeniem.

2- Uwalniają przeciążenie energii, jakie mają urządzenia elektroniczne: komórki, gadżety muzyczne itp. Ci, którzy mają kota, wiedzą, jak fascynacja i atrakcja przebywania lub spania w pobliżu tych gadżetów.

3- Są w stanie zlokalizować złe wibracje i je transmutować, podczas gdy człowiek czuje, że coś jest nie tak, lokalują te energie, mają niezwykłe postrzeganie.

4- Koty są twórcami energii yang i są uzdrowicielami, nie ma co do tego wątpliwości.

5- Próbują transmutować naszą złą energię, którą czują, że mamy zgromadzoną, aby móc transmutować naszą wewnętrzną energię. Mają gruczoły, które wydzielają zapach w różnych częściach swojego ciała, kiedy ocierają się o nas chcą nam powiedzieć, że wznosimy się i robią to, gdy czują się szczęśliwi i spokojni jest Oznaka wielkiej miłości. Znak wzajemnej akceptacji, a także pomoc, którą nam oferują, abyśmy mogli lepiej zarządzać naszą energią. To uzdrowiciel i dzięki nim mamy naszą energię w harmonii, która jest właściwa.

6- Działają poprzez swoją intuicję i umieszczają się tam, gdzie energia nie jest zrównoważona, kiedy emocje i energia są nierównoważone, ying i yang są zdekompensowane te prądy energetyczne nas rozbrajają i nasz umysł i nasz esp Duch jest zły. Można to porównać do punktów akupunktury. Wiedzą, gdzie są i je uzdrawiają.

7- To powszechne, że leżą na zagłówku naszego łóżka lub nawet chcą być nad naszą głową, robią to, gdy jest jakiś konflikt, który musimy rozwiązać lub wiele problemów.

8- Jeśli coś nas zaboli, podejdą do tego obszaru i będą się położyć lub ocierać, aby zaoferować nam swoją uzdrawiającą energię.

9- Jego mruczenie pomaga szybciej goić się złamania, zwichnięcia i nadęcia mięśni, zapewniają relaksującą energię.

10- Pomagają nam wejść do naszego wnętrza Eleganckie ruchy kota są po to, aby je obserwować, są pięknem, dziełem sztuki, abyśmy je naśladowali i jest wskazane to zrobić, naśladować ich ruchy po przebudzeniu, abyśmy uzdrowili części naszych ciało, rozciągnij wszystkie mięśnie, budź się, ziewaj szeroko to wielki dar, który daje nam natura.

11- Kot jest wspaniałym darem, który daje nam natura, aby cieszyć się, uzdrawiać i wzbogacać się fizycznie i emocjonalnie, aby nas uzdrowić.

12- Kiedy widzą swojego właściciela, ich mózg się aktywuje i wydziela te same substancje, które my jesteśmy zakochani.

Jeśli nie masz kota, możesz już zacząć go szukać i zaadoptować z tej nowej leczącej perspektywy.

435
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *