Kryształowe Czaszki: Jaka tajemnicza moc jest w nich ukryta?

Jedną z wielkich tajemnic dzisiejszych czasów są dziwne kryształowe czaszki, które pojawiały się w różnych częściach świata, w różnym czasie. Kto je stworzył? A co ważniejsze, co one oznaczają?

W różnych częściach planety, w różnym czasie, pojawiły się dziwne kryształowe czaszki. Najbardziej znanym był ten odkryty w 1924 roku przez Annę Le Guillén Mitchell-Hedges .

Twierdziła, że ​​znalazła go pochowanego pod ołtarzem w świątyni w Lubaantun w Belize. Czaszka została wykonana z bloku przezroczystego kwarcu , podobnej wielkością do małej ludzkiej czaszki z oddzielną szczęką.

Tajemnicze kryształowe czaszki

Na początku lat 70. tajemniczy obiekt badał niezależny konserwator Frank Dorland . Ocenił, że został wyrzeźbiony w prosty sposób za pomocą diamentów, a następnie ukształtowany, wyszlifowany i polerowany. Według Dorlanda miałoby to około 12 000 lat.

Lata później czaszka została zbadana w Hewlett-Packard Crystal Laboratories, a później przez archeologa Majów Normana Hammonda . Zauważył, że dziury wyglądały, jakby były wykonane metalowymi narzędziami.

Ojciec Anny, pisarz FA Mitchell-Hedges , wspomniał o czaszce w pierwszym wydaniu swojej autobiografii Danger My Ally. Tam powiedział:

«Ma co najmniej 3600 lat i był używany przez arcykapłana Majów w ezoterycznych rytuałach. Mówi się, że kiedy zapragnął śmierci za pomocą czaszki, to się nieodmiennie działo.

Co ciekawe, kolejne kolejne wydania książki nie zawierają tego fragmentu .

Niektórzy eksperci zajmujący się zjawiskami paranormalnymi twierdzą, że kryształowe czaszki mogą dokonywać różnych anomalii i „cudów” . Wśród nich wywołuje wizje, leczy choroby, a nawet powoduje śmierć.

Anna powiedziała, że ​​z tym, z którym się spotkała, miała wizję zabójstwa JF Kennedy’ego . Ponadto istnieje historia, która sugeruje, że zbierając 13 rzekomo istniejących czaszek, świat uniknie katastrofy przewidzianej w kalendarzu Majów.

Nadnaturalne moce

Autorzy szamańscy łączą kryształowe czaszki z tradycjami rdzennych Amerykanów . Inni nawet odnoszą to do Atlantydy .

Żadna z tych teorii nie ma poparcia naukowego, ale nadal przyciągają wielu ludzi na całym świecie. To pokazuje, że czaszki, bez względu na to, czy są prekolumbijskie, czy nie, obdarzone magiczną mocą, czy nie, mają wyjątkowy magnetyzm.

Inne odkryte czaszki są wystawione w muzeum Smithsonian w Stanach Zjednoczonych, a inne w British Museum . Czwartą czaszkę znaleziono w Paryżu , sprzedaną przez Eugene’a Bobana Alphonse’owi Pinartowi. Co ciekawe, jest to największa czaszka ze wszystkich.

Chociaż wielu uważa, że ​​te czaszki to nic innego jak nowoczesny wynalazek, tajemnica za nimi trwa. I to jest to, że nauka nie była w stanie tak naprawdę określić swojego prawdziwego pochodzenia.

https://www.ufospain.es/2022/06/01/craneos-de-cristal-que-misterioso-poder-se-oculta-en-ellos-video/

816

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *