Obca mumia ukryta wewnątrz piramid w Egipcie

Według wielu źródeł egipskich mumia została znaleziona w jednej z małych piramid egipskich przez dr Wiktora Lubecka, jest to profesor czeskiego pochodzenia, ten sam jest już na emeryturze Uniwersytetu Pensylwańskiego, a konkretnie ten znawca archeologii znalazł ciało, które zostało zachowane w doskonałym stanie, gdzie wielu mówi, że jest to kosmita, który został pochowany jako mumia.

Czy znalezione ciało ukryte w piramidach Egiptu jest obcą mumią?
To enigmatyczne stworzenie, kiedy ma niewielkie wymiary około 150 do 160 centymetrów i zostało znalezione w jednej z małych piramid Egiptu, według eksperta z Lubeki było dla niego zupełnym zaskoczeniem, ponieważ badał on małe piramidy w pobliżu dwunastej dynastii Senusreta II, należy podkreślić, że ta hipotetyczna “pozaziemska mumia” nie została znaleziona natychmiast, ponieważ kilka dni minęło, aby wiedzieć o istnieniu tej samej. Według egipskiego Departamentu Starożytności mumia ta ma ponad 4000 lat i pokazywano na niej różne zdjęcia i szczegóły, ale pod warunkiem, że jest poufna, aspekt “poufny” nie był jednak przydatny, gdyż niemal natychmiast informacje były filtrowane.

Zmumifikowane ciało znalezione w egipskich piramidach może być doradcą faraona Cheopsa.
Wiele źródeł wskazuje na to, że nie może to być mumia pozaziemska, ale może to być zwierzę, a konkretnie gad, ponieważ ze względu na swoje właściwości, wygląda bardzo podobnie do tej rasy zwierząt, zwłaszcza ze względu na swoje niezwykle owalne i duże oczy. Niektórzy mówią, że jest to gad, inni podkreślają, że jest to istota pozaziemska, a wiele innych to różne hipotezy dotyczące tajemniczej mumii znalezionej w piramidach Egiptu. W grobowcu mumii znajdują się różne napisy, które pokazują i są dowodem na to, że był on swego rodzaju doradcą faraona Cheopsa, zwanego “Osirunetem”, które mają takie samo znaczenie (posłanym z nieba lub gwiazdy).

Eksperci zapewniają, że znaleziona mumia “nie należy do tej planety”
W rzeczywistości, pisma te podsycają pasję różnych ludzi, którzy badają starożytną mitologię Egiptu. Zdajemy sobie sprawę i przypuszczamy, że to zmumifikowane ciało zostało pogrzebane z wielkim szacunkiem, wielką starannością i najwyraźniej dostąpiło pewnego rodzaju honoru. Hipoteza ta wynika z faktu, że w grobowcu znajdowała się duża ilość dziwnych przedmiotów, których nawet eksperci nie byli w stanie zidentyfikować. Wszyscy specjaliści, którym udało się zobaczyć mumię, doszli do tego samego wniosku, a mianowicie, że nie należy ona do tej planety i uznaje się, że to kosmita, który w jakiś sposób skończył jako doradca popularnego faraona Cheopsa, oczywiście ci konwencjonalni egiptolodzy nie chcą myśleć, że całe ich dziedzictwo pochodzi z kosmosu, lub że w pewnym momencie w historii były zdominowane przez istoty pozaziemskie.

Czy on może ukrywać rzeczywistość faktów?
Chociaż w rzeczywistości istnieje wiele nieścisłości w odniesieniu do tego konkretnego przypadku, w ostatnim czasie mamy do czynienia z obiegiem obrazów, które mogą zerwać z ciekawym przypadkiem i dać na niego odpowiedź. Zdjęcia te zostały wykonane z Centrum Nauki w Saint Louis i ta sama “obca mumia” może być obserwowana z zupełnie innymi cechami. Co skłania wielu do myślenia, że może to być rodzaj montażu, który zmieniłby umysł wielu ludzi. Inni uważają, że mogą to być różne mumie, ale jednym z aspektów, na który należy zwrócić uwagę, jest to, że informacje były dostarczane głównie w sposób powściągliwy, a następnie rozpoczął się przeciek informacji, co każe nam sądzić, że ta nowa mumia może być swego rodzaju próbą ukrycia rzeczywistości.

zrodlo

1316
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *